Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15éves vagyok. Még szűz....

15éves vagyok. Még szűz. Jellenleg van 1 barátom, akit nagyon szeretek és le szeretnék vele feküdni (fél éve vagyunk együtt). De félek, főleg a szüleimtől hogy mit mondanak és attól is hogy fájni fog az első. Szerintetek várjak még?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 19:14
 1/6 anonim válasza:
100%

Szerintem Várj! Majd ha nem lessz benned kétség!

És add meg a nővéred msn-ét kérlek;)

2010. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

várjál még.ha ennyi mindentől tartasz még ,az azt jelenti,hogy nem vagy rá felkészülve lelkileg.még nagyon fiatal vagy.akár 2-3 évet is várhatsz vele,hidd el nem fogsz lemaradni semmiről.ha a barátod is szeret ,akkor megérti.a petting is tud ugyanolyan élvezetes lenni,mint a szex.


ha mégis úgy döntenél,hogy lefekszel vele,akkor a védekezésről semmiképp ne feldkezzetek meg!

ha a szüleiddel jó a kapcsolatod mondd el nekik,kérj tanácsot anyukádtól is.beszélgess vele,hogy neki milyen volt az első stb.


és az első mindenképp fáj még akkor is ha sok időt szántok az előjátékra.de minden alkalommal egyre jobb lesz.

2010. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem simán lefeküdhetsz vele de csak ha nem bas* ki veld!
2010. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Várjál még, lehet hogy testben ottvagy a szeren, de agyilag még nem értél meg erre.Én mindneféleképpen várnék még a helyedben.
2010. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. ápr. 2. 16:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Csináld, de megfogod bánni. Amiket mi itt írunk, nem mindig az igazság, hiszen nem ismerünk.., mennyire vagy érett, milyen a srác. Mert lehet te nem látod, de ha ez a srác egy gördeszkás nagy menő a suliban, akkor ott fog hagyni. Én szerintem szerencsés vagyok, hiszen kb. ugyanabban a helyzetben voltam mint te, mi viszont már 1 hónapra szeretkeztünk is. Nos itt meg 2 választás van, ott hagyjuk egymást ennyi volt, vagy szeretjük továbbra is egymást. Nekem az utóbbi, bár ez a ritkább is (:

picuuri*

2010. ápr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!