Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én félek a tamponoktól....

Én félek a tamponoktól. Vagyis nem nagyon mertem sokáig felhelyezni. Aztán erőt vettem magamon és felhelyeztem. De kicsit furcsa érzés volt. Normális ha valaki fél a tamponfelhelyezéstől?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
NEkem evvel sosem volt gondom,de a barátnőmnek annál több..szertinetm normális..de nem nagy dolog...:)Természetes hogy 1alkalommar fura volt
2010. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ízlések és pofonok... vki betétet, vki tampont használ...de nem tom hettől mér kell félni..
2010. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
megharap
2010. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
26%
én vigyáznék,terhes leszel tőle! /vagy már az vagy/
2010. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Nem normális dolog. Bár az se normális, hogy az elsőt 2óráig tartott. XD

Tiszta kézzel rakd fel és minden rendben lesz, nem harap, ha jól felrakod nem is érzed. Ha száraz vagy jó, hogy fáj, a vége felé ezért kell kisebb.

2010. ápr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt miért pont a szüzesség témába írtad?:D
2010. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én sokáig próbálkoztam és mindig éreztem. Rájöttem, hogy előre fele nyomtam, ami nem volt helyes. Kicsit hátra fele nyomd és ha eléggé jön a vér, akkor szinte becsúszik. Nem kell félni tőle, nekem is fura volt elsőnek. De most már egy pillanat és megvan. Már lassan 10 éve használom, nőgyógyászhoz járok évente és eddig semmi bajom nincs.

Szóval semmi okod az aggodalomra!

26/N

2010. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Persze,hogy normális:) én is féltem,de nekem muszáj volt,mert pont akkor jött meg,amikor 1 élményfürdős helyen voltunk nyaralni,1hétig,szóval rákényszerültem,hogy azt használjak...nekem is furcsa érzés volt,már használtam párszor,kezdem +szokni:)
2010. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Atya világ...miért írta azt valaki,hogy TERHESEK leszünk a tampontól?te jó ég...csak 1 fiú tud terhessé tenni
2010. aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!