Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm már nem szűz és...

A barátnőm már nem szűz és amikor szeretkezünk akkor mindig mondja hogy mikor hatolhatok be és majd szól ha fáj. De amikor megpróbálnék behatolni még csak a makkom van benn de már ezt csinálja u-u fáj és abba is hagyjuk. Ez mitől lehet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 00:05
1 2
 1/19 anonim válasza:
Elite Pain csodákra képes
2010. ápr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
mi aza elite pain?
2010. ápr. 4. 00:12
 3/19 anonim válasza:
Az előjáték megvolt normálisan?
2010. ápr. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
persze általába 5percig ujjazom meg nyalom
2010. ápr. 4. 00:33
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

5 perc neked normális előjáték???

Akkor még jó hogy fáj neki.

Nálam az előjáték a vetkőztetéstől a behatolásig minimum fél óra, kivéve ha hirtelen esünk egymásnak (néha kell az is, de akkor ő már magától eléggé be van gerjedve).

5 perc ujjazásra és nyalásra? LOL

Legutóbbi leányzót vagy 20 percen át csak nyaltam (előtte masszázs, kézjáték úgy jó negyed órán át) és ezek alatt vagy 4-5 orgazmusa is volt.

Na ő fel lett húzva alaposan.

5 perc.

Pfff...

Szexuális kultúra!!! Aztán lehet dugni!

2010. ápr. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
A kérdezőt nem lehet pontozni, hogy mennyire idióta a kérdése, vagy maga a kérdező? :
2010. ápr. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég nedves? (Az előjáték akkor "normális", ha elég nedves lesz tőle. Nem a nyáladtól, hanem saját magától.) Ha elég nedves, nem fájhat. Ha mégis fáj, akkor irány a nőgyógyósz, eképzelhető, hogy valamilyen gyulladása vagy fertőzése van. Ha igen, kezelendő, ha nem, akkor bocs, de nem kíván.
2010. ápr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
kipróbáltam amit mondtatok legalább 45 percig nyaltam meg ujjaztam de ugyanaz volt
2010. ápr. 5. 00:22
 9/19 anonim válasza:
17%

Hát nem tudom.

Nálunk sem tart tovább az előjáték. Én nem szeretem, ha a párom masszírozgat meg ilyenekkel húzza az időt. Ok, ujjazzon egy kicsit, az még belefér, de azt se sokáig. Én ha szeretkezni akarok, akkor azt a farkával akarom, nem a kezével. Ujjazni magamat is tudom. Szerintem az előjáték csak arra jó, ha a pasi hamar elmegy és nem tudná máshogy kivárni, mire elmegy a csaj. Olyankor elélveztetik kézzel-szájjal.

Szóval olyan is van nekem, hogy ujjazástól meg simitől nem nedvesedek be, mert nincs hozzá se kedvem, se hangulatom. Épp hogy kicsit leszek nedvesebb, annyira hogy nem csontszáraz és mivel tudom, hogy hiába is kínlódna, nem lennék nedvesebb (mert totál nincs az egészhez kedvem) szoktam mondani, hogy ok tegye be. Kicsit kellemetlen olyankor, de az sem fájdalmas, csak nem csúszik rendesen. És csodák csodája, 3-4 mozdulat bennem és máris van kedvem is, meg nedves is vagyok. De nem fájt egy másodpercig sem.

Na akkor ez most hogy is van?

2010. máj. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Szerintem arról van szó, hogy a csajnak nincs kedve a szexhez és ezért fogja inkább arra, hogy fáj neki, hogy előbb szabaduljon. (Feltéve ha tényleg nem nedvesedik egyáltalán, mert akkor ott gáz van)
2010. máj. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!