Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm már nem szűz és...

A barátnőm már nem szűz és amikor szeretkezünk akkor mindig mondja hogy mikor hatolhatok be és majd szól ha fáj. De amikor megpróbálnék behatolni még csak a makkom van benn de már ezt csinálja u-u fáj és abba is hagyjuk. Ez mitől lehet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 00:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha tényleg kellőképp fel van izgulva, akkor is előfordulhat ilyesmi. Nagyon sok múlik azon, hogy milyen gyakran dugtok. Ha mindig ezzel, nem csoda, hogy nincs "bejáratva". Egy kicsit tűrnie kéne azt a fájdalmat, hogy később jó lehessen. Nekem is ilyesmi problémám van (lány vagyok), mikor megkérdeztem a nőgyógyászt, azt mondta, nincsen túl szűk nuni, csak túl ritka szex. Heti 2-3 rendes aktus kell ahhoz, hogy hozzászokjon a puni.
2010. máj. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
23:43-nak: Hát igen, nem vagyunk egyformák, de a te eseted szerintem ritkább. A nők azért legtöbbször igénylik az előjátékot.
2010. máj. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Vegyél sikosítót,és kend be a farkad alaposan.Nem létezik,hogy így se menne be.
2010. máj. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
valamilyen gombás fertőzéstől is lehet, szerintem menjen el egy dokihoz is, az a biztos
2010. máj. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha nem úgy csinálod az előjátékot ahogy neki jó lenne, akkor lehet az 2 óra is, akkor se lesz eredménye. Kérdezd meg őt hogy mi izgatja igazán. Nekem ez az ujjazós nyalós igen fantáziátlannak tűnik részedről, mintha csak azér csinálnád hogy na legyen már valami belőle. Ez így nem jó. Valószínű hogy a barátnőd egyáltalán nem kívánja hogy behatolj.
2010. máj. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Utolsó szinte a számból vette ki a szót. Kiegészíteném azzal, hogy én arra gyanakszom, hogy nálatok ez az egész úgy fest (bocsi ha nem), hogy levetkőztök, ő hanyatt fekszik, és te rögön rácuppansz a nunijára. Egy idő után lehet, hogy felizgul, de egy nőnek sokkal jobb, ha az előjáték kreatív, sokoldalú és kiszámíthatatlan, hogy nem tudja előre, melyik pillanatban mi fog történni, és már egy jó ideje hemperegtek és simogatjátok egymást, cucorgatod a cicijét, stb, mire egyáltalán belenyúlsz a punijába. Ha ezt így késlelteted, és totál fel van izgulva mire egyáltalán belenyúlsz/-nyalsz, az sokkal izatóbb, sokkal jobban fogja kívánni, minthogyha csak a nunijával törödnél végig. 45 percig elég monoton lehet, az is előfordulhat, hogy nincs is beindulva, csak ezt nem meri jelezni. Persze ez nem biztos, nekem is szokott fájni a behatolás, akkor is ha már maj'elélvezek, ezért írtam, hogy a gyakori szex nagyon sokat számít, attól "bejáratódik", a kezdeti fájdalmat el kell viselni, hogy később jó lehessen. (Persze ezt finoman meg kell vele beszélni, nem szó nélkül erőszakosan benyomni.) És mindez persze az említett kreatív, játékos előjáték esetén érvényes.
2010. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
pszichésen fáj neki,mert nem élvezi amit csinálsz.figyelj rá jobban.
2010. máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az előzőnek van igaza. Jobban kéne rá figyelj több időt szentelj neki, ha nagyon figyelmes vagy vele és segítesz neki ellazulni úgy sokkal jobb lenne neki is. Azzal a barátommal, aki leginkább lent izgatott és nem nagyon figyelt rám csak arra, hogy nedves legyek és had hatolhasson belém azzal nagyon nem jött össze.:D Mellette nem is tudtam nyugodt és laza lenni így még szép, hogy nem is sikerült.:D Mostani barátom viszont ühm...:) Látom, hogy foglalkozik velem és vele már más a helyzet. Próbálj figyelmesebb lenni vele és nagyon türelmes:)
2010. máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

szerintem előjátéknak, vagyis inkább mondom azt hogy a nyalás meg ujjazás elég sztem negyed óráig. Amúgy a síkosító csodákra képes!:)

17L

2010. máj. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!