Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak egyszeri alkalomra...

Csak egyszeri alkalomra kellettem neki? :S o. O

Figyelt kérdés
Az van hogy a barátommal már 1x lefeküdtünk, és lett volna 2 nap amikor újra letudtunk volna feküdni de ő nem akart, mert azt mondta hogy "nem akar már velem úgy együtt lenni" reggel persze bepróbálkozott a szexel de nem hagytam, pont a tegnap miatt. Azóta mondja hogy sajnálja és blabla. Szerintetek?
2010. ápr. 11. 20:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
hallod tudod hogy kinek szóljál be, vágod... nem kértem h pont te írkálj kommenteket... szóvald fogd be a szád és inkább cumizz...
2010. ápr. 12. 21:34
 12/18 anonim ***** válasza:
de felvágták a nyelved te kis mocskos... tucatlány vagy te is...
2010. ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ja a másik h tőled sem kérte senki h ezzel a kérdéssel zsibb@szd a népet...
2010. ápr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ja a harmadik... befogott szájjal hogy lehet cumizni? háhá
2010. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

szállj már le rólam, nem vagyok terhes!!!

és annak ellenére hogy senki se kérte hogy idegesítsem pont a te agyacskádat annak ellenére lököd a szövegedet ^^

tömd be a szád a cumiddal ;)

2010. ápr. 12. 21:57
 16/18 anonim ***** válasza:
jó rendben előkeresem... pont ma vettem 1 mickey egereset... hehe... am meg tudod miért írkálok? azért mert imádom felhúzni az ilyen kis csitrik agyacskájának a helyét... na húztam... ja és terhes vagy... :D
2010. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

keressek...

jajj de örülök h ez a hobbid... tudod más büszkén kijelentheti hogy "én világhírű sportoló vagyok" te addig csak sajna azt hogy "imádom a csitrik 'agyát' felhúzni" hát remélem sok sikered lesz (N)...

2010. ápr. 13. 17:16
 18/18 anonim ***** válasza:
kijelenthetem h eminens egyetemista vagyok akinek 4 egészen felül van az átlaga már 2 éve minden vizsgaidőszakban... tudod nem vagyok ilyen h oltogatok másokat de az ilyen fiataloktól származó ilyen típusú kérdéseken kiakadok és értelmes választ nem nagyon tudok írni mert neked még anyu szoknyája mellet lenne a helyed... nos te sem büszkélkedhetsz magasröptű hozzászólásokkal hiszen ez a cumis beszólogatás kb a 3 éves unokahúgom szintjén van... na mind1 remélem egyszer neked is megjön az eszed és rájössz h nem minden a pláza meg az okos hozzászólásaid...
2010. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!