Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nők tényleg megtudják...

A nők tényleg megtudják állapítani ha egy férfi még szűz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 11:25
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Oké megnézem. Kösz a tippet.
2010. ápr. 16. 12:53
 22/30 anonim ***** válasza:

Mi a tökért gondolod, hogy élvezetesebb lesz, ha majd egy ribanccal veszted el, mint ha olyannal aki jelent is valamit? Szerintem még örülne is neki, ha megtudná, hogy te vagy neki az első.

Ja tudom.. a hülye kordivat ezt diktálja. Hát, csinálj amit akarsz.

2010. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Na ide figyelj! Én probálkoztam nem jött össze, volt olyan, hogy több lányra is vártam évekig, tudom, hogy ez volt a legnagyobb baromság várni.:S


Én is arra vágyom, hogy jöjjön a szerelem, de mindig csak reménytelenül jött.:( Vágyom egy társra, egy boldog pár kapcsolatra, de a társadalmi nyomás, és az állandó stresszelés mellett ez elég nehéz.

Tudod te milyen 20 év feletti szűz fiúnak lenni egy ilyen világban v csak az észt osztod?

Bár csak a XX. század elején éltem volna akkor nem csináltam volna belőle problémát.

2010. ápr. 16. 12:58
 24/30 A kérdező kommentje:

Ja még valami a lányok nem örülnek az ilyesminek.

Mind azt mondja, hogy nem akar tanítani, meg a tapasztaltabb jobb. Hát akkor tapasztaltabb leszek, és jelenleg ez az egyetlen kiút, bár ne ez lenne. De még várok egy kicsit hátha végre eljön a nap amiről 13 éves korom óta álmodom.

11.58-as TUTI NEM KAMUK ezek az oldalak?

2010. ápr. 16. 13:00
 25/30 anonim ***** válasza:

11:58 - nem kamu, csak fontos, hogy jól válassz.

... így lesz tapasztalatod, és nem kell majd görcsölnöd, ha lesz egy rendes barátnőd. Sajnos manapság a szüzesség nagy lelki teher tud lenni ...

2010. ápr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
22%

"Tudod te milyen 20 év feletti szűz fiúnak lenni egy ilyen világban v csak az észt osztod?

Bár csak a XX. század elején éltem volna akkor nem csináltam volna belőle problémát."


Ne filozofálj. Az érdekeljen, hogy neked mi a jó. Miért fontos az neked, hogy ne derüljön ki, hogy még szűz vagy? Nyilván, mert az elcseszett értékítéleted szerint (meg azok szerint a nők szerint, akikkel lógni akarsz), ez szégyellendő dolog.

Hát pedig komám, vedd tudomásul, hogy nem a szűzség vagy nem szűzség a probléma veled, hanem az, hogy nincs önbizalmad, önbecsülésed. Mert ha lenne, akkor baromira nem érdekelne, hogy akar-e tanítani az a nő, vagy hogy egyáltalán, mit gondolnak mások. Ezen nem fog segíteni az se, hogy ha már nem vagy szűz.

Az életkor még változtathat ezen, de hidd el: ez nem szűzség vagy nem szűzség, hanem érettség kérdése elsősorban.

2010. ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

Még ha tapasztalt nőről van szó, akkor sem, max. azt gondolja, hogy a férfi nagyon ügyetlen, esetleg régen volt nővel, mert nem bírja a tempót.

Esetleg még azt gondolhatja, hogy a férfi nem elég szenvedélyes és nem tud lázba hozni.

Pont ezek miatt a dolgok miatt akár el is mehet anő kedve a férfitól.

Ha meg megmondod, hogy mi a valóság, akkor szintén elmegy a nő kedve, mert arra gondol, hogy csak qrva helyett kellesz neki.

A nők általában előbbre néznek, mint a férfiak, persze vannak kivételek.

2010. ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
"Ha meg megmondod, hogy mi a valóság, akkor szintén elmegy a nő kedve, mert arra gondol, hogy csak qrva helyett kellesz neki." Ezzel azt akarod mondani, hogy titkoljam el mindenféleképpen a szüzességemet, mert különben azt hiszi, hogy k*rvának nézem? Jézusom mi ez már?:D:D
2010. ápr. 16. 19:38
 29/30 anonim ***** válasza:

Lehet hülyeséget mondok...

De ha szexuális segédeszközzel "veszítenéd" el? Vagy gyakorolnál azon?

Elég élethű vaginák vannak, ami azt illeti.


Ezt nem poénból írtam!

2010. ápr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Csak annyira, mint amennyire azt tudják megállapítani, hogy evett-e már valaha gyros-t. :)
2010. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!