Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány éves kortól kezd el...

Hány éves kortól kezd el furcsa/meglepő lenni, ha valaki még szűz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 20:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szevasztok 21f vagyok es meg nekem sem volt baratnom se csok se semmi :( ... . a tarskereso oldalakrol peddig azt gondolom hogy szarok tele van szemettel ( nem regimben mikor regiztem egyre legtobb jelenkezo sex hirdetes volt , (toroltem is magamat ) mert nem vasarlas celjabol jelentkeztem ))
2010. ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
31L vagyok és szűz. Valahogy mindig csak-a-tested-kell-(lehetőleg ismerkedéstől számítva pár napon belül)-de-különben-nem-érdekelsz pasikkal akadtam össze. Ha a trendet nézem, már vagy 15 éve furcsának/meglepőnek számítok...
2010. ápr. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
szerintem a trendekert elsosorban a tv a a hibas....
2010. máj. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
szerintem is 20 felett meglepő, de előfordul, hogy valakinek ilyen sokáig nem jön össze, vagy nem érdekli a szex.
2010. máj. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
28 voltam, amikor odaadtam és érdekes, a barátom nem kapott frászt ettől. Egyszerűen nem akartam csak azért lefeküdni valakivel korábban, hogy túlessek rajta. Na, lehet kiröhögni...:)
2010. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
en nem rohogok sot orulok ,hogy letezik meg ilyen :)
2010. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
2010. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
kedves kerdezo nagyon ajanlom ,hogy ne veszits el csak azert ,hogy ne tunj furcsanak mer lehet, hogy valaki pont ilyent szeretne ;) (sot biztos vannak ilyen valakik :) )
2010. máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
20 körül
2010. máj. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
20 es fel voltam mikor elvesztettem! Es akkor mi van? Lemaradtam valamirol? Nem. Megbantam, hogy eddig tartogattam magam? Nem! Megtalaltam azt aki turelmes hozzam es megbecsul. Lassan 1 eve, hogy egyutt vagyunk. Ha letezik olyan hogy komoly kapcsolat vitak nelkul, akkor a mienk igen is az. A baratom nem tartotta se cikinek, se ki nem akadt mikor megtudta, hogy nem voltam meg massal, masok nem is igen tudtak, hogy addig nem volt sexualisan kapcsolatom, es ha sejtettek se erdekelt h mit gondololnak.
2010. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!