Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem furcsa, hogy szűz létemre...

Nem furcsa, hogy szűz létemre tudom használni az Ob Super-t?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 4 éve használok tampont.
2009. aug. 31. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem, egyáltalán nem. Én nem vagyok szűz és mégsem tudom használni, nekem pl. csak a mini a jó, a többi méret már problémás! Nem függ össze a tampon méret a szüzességgel, hiszen a hüvely tágulása egyéni adottság. Elvileg a baba kifér rajta, szóval ha így nézzük, egy tampon csak "kis miska". :)
2009. aug. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, azért közel sem olyan vastag az, mint egy pénisz, még ha a tamponok körében vastagabbnak is számít.

Meg egyébként is 4 éve használsz már tampont, úgyhogy gyakorlottnak számítasz.

Jó, ha mondjuk valaki első alkalommal használna super tampont, az azért egy picit fura lenne, de te már hozzá vagy szokva az érzéshez.

Egyébként én is szűzen kezdtem el tampont használni, először normált használtam, aztán kénytelen voltam áttérni én is a superre, olyan erős a vérzésem.

Egyébként a szűzhártya meg a hüvely elég jól tágítható.

19/L

2009. aug. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Hát 18 évesen elég buta a kérdés! A szüzesség nem zárja ki a tampon használatát, ne úgy képzeld el, hogy a szűzhártyád elzár mindent belül... Sőtt, mondok neked egy olyat, hogy még az sem biztos, hogy az első behatolásnál megsérül a szűzhártyád!!! Szóval még egy dupla super ob-t is feltehetsz magadnak! :)
2009. aug. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát én is úgy gondoltam, h nem fura...

Amúgy közepesen erős a menzeszem, és nagyon bevált a super ob, mert kibírja akár 6 órán át, és nem kell a suliban annyit cserélnem, mert ott azért elég kellemetlen...:S

De mindenhol azt olvasom, h a szűzeknek milyen jó a mini meg stb. Meg akárkinek mondtam eddig, h supert használok, olyan furán nézett rám.:D

2009. aug. 31. 10:31
 5/6 anonim ***** válasza:

én is ilyet használok + betét mert nagyon erős a menzeszem :(

de nekem már 9évesen megjött! O.o aztán olyan 12-13évesen kezdtem a sárga ob-t használni.. most meg a narancssárgát.


16/L

2009. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsónak: és ezután életed végéig zöldet fogsz használni?xD OFF-ON
2009. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!