Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok és a barátommal...

Szűz vagyok és a barátommal le szeretem volna feküdni, de nem ment, nem szedek fogamzásgátlot és nem is használt gumit. A péniszét a hüvelyhez tette, de nem hatolt be, csak egy nagyon nagyon picit. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2007. nov. 19. 00:09
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha elment akkor igen. de sok mindennek kell öszejönnie ahhoz, hogy teherbe ess. ha nem hatolt beléd teljesen, akkor elég kicsi az esélye. de ha nagyon félsz, keresd fel a lakóhelyedhez legközelebbi tiniambulanciát, és kérd meg az ügyeletes nőgyógyászt, hogy írjon fel neked esemény utáni tablettát, amennyiben még nem haladta meg a dolog a 72 órát. Akkor tutira nem lesz semmi baj!!! Bátorság a dokihoz!
2007. nov. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Nem nagy,de van rá esélyed!

A"csak oda tette"dologbó születtek már gyerekek!

Nem kell"elmennie"ahoz hogy sperma kerüljön a hüvelyedbe.

Nem tudhatod mennyire életképesek az ivarsejtjei,igy simán eljuthatnak a petéhez ha már bent vannak a hüvelyben.Márpedig ha picit betette akkor elég az előváladék is!

Mért játszotok a tűzzel ha nem akartok gyereket?

2007. nov. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy kicsit már betette, és volt előfolyása, akkor van rá esély.

A szűzhártyán vagy egy kis nyílás, szóval simán be tudnak oda evickélni a kis gazfickók!


Amúgy a szex a felelőségvállalásról szól! Mindig kell védekezni, hogy ne aggódj miatta. Nem csak a terhesség miatt, hanem a nemibetegségek miatt is! Ha ezt nem tudod felvállani, akkor fiatal vagy még a szexhez!


Szóval: gumi mindig legyen nálatok!


Javaslom, csinálj tesztet, és ha nem jön meg irány a doki!

Vagy ha nem telt el azóta a 72 óra, akkor meg menj most, kapsz gyógyszert.


És legközelebb figyeljetek oda. Az előfolyástól is tehebe lehet esni.

2007. nov. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

ugyanilyen helyzetbe kerültem nemrég, de nekem kicsit több volt mint hogy "kicsit betette"...de nem ment el bennem, megszakítottuk...nem irtad h a ciklusod hanyadik napján történt, attol is függhet h mennyi esélyed legyen a teherbe esésre!


én megilyedtem és elmentem orvoshoz, felirattam az esemény utánit, 2 nap mulva bevettem, és most már menstruálok, nincs gond.

Javaslom, ha félsz, s nem szeretnél babát, irány az orvos!!!

2007. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mind igaz amit elöttem leirtak. valszeg tapasztalatlan vagy , NAGYOn, ughogy az orvos tudná megmondani, hogy mi is a hejzet.

Senkit nem akarok leszidni, de azt kéne a fital lányokkal/fiukkal megértetni, hogy a sex nem csak az élvezetekből áll. Hanem igen nagy felelősség vállalásról. Az, hogy a péniszét ODA tette, lehet hogy tönkretettétek az életeteket. kemény vagyok? lehet, csak körül kell nézni a világban, és meglátjátok, hogy az élet is kemény. nem csak arra a pillantra kell gondolni, hanem az egész elöttetek álló jövőre. Sajnálom, hogy most ijen hejzetbe kerültél, de sajna csak magatoknak köszönheted. Remélem nincsen semmi gond és tanulsz a dologből, és remélem más lányokkal is megérteted, hogy NEM játék a sex, közel sem az...ott az AIDS, meg millió fertőzés nemi betegség, Ja, és egy gyerek is becsúszhat ha felelősség nélkül cselekszel.

2007. nov. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Újat én sem tudok mondani, de azt megkérdezném,hogy mi a fenének nem lehet védekezni?

VAgy kezdjem onnan,hogy magyarországon miért nem lehet megfelelő felvilágosítást adni a gyereknek? Akár a suliban , akár a szülőktől...

Borzalmas, hogy némelyik-mert azért hál isten van kivétel-mennyire felelőtlenek és nem törődöm módon kezelik a dolgokat.

A fene egye meg, tessék már védekezni!!!!!!

Megfelelően!!

2007. nov. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mély egytértésem!
2007. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!