Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtem a barátommal, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátommal, és belém élvezett többször is egy nap folyamán. Évek óta szedek fogamzásgátlót, csak elég szétszórt vagyok, és általában össze vissza veszem be a napi tablettát. Változó időben. Mennyi a teherbe esés esélye?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is beleszoktam évezni a barátnőmbe... És ha a mestruáció után vagy elött vagyunk nem sok esélye van. De szerintem ne gyógyszerezz
2011. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
első válaszoló marha felelőtlen. mindig kell védekezni...na jó. nem magyarázom. majd megszívod ha eléd rak a bnőd egy pozitív terhességi tesztet...
2011. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mester! Nekünk már nem lenne gond a gyerek! De elötte 4 évig sem védekeztünk
2011. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kirántod és kész :D
2011. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csak a válaszokkal nem lettem kisegítve :DDD
2011. júl. 16. 21:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Mennyivel vagy a menstruáció elött vagy után? 1 hét mert akkor nem nagy a valószínüsége, hogy terhes leszel. De persze ez nem 100/
2011. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
pont a 7. gyógyszernapon történt.csak nem vagyok benne biztos hogy addig nem volt olyan nap h 12órát is elhagytam
2011. júl. 16. 21:52
 8/9 anonim ***** válasza:

" Mester! Nekünk már nem lenne gond a gyerek! De elötte 4 évig sem védekeztünk"

jah, bocs. azt hittem a házasság még ér vmit a mai világban!

(bnődről beszéltél...)

2011. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát ki tudja, 2 hét múlva vegyél tesztet. a gyógyszer meg mindig legyen a táskádban, a telefont beállítod, csörög, beveszed. ennyi rendszeresség csak megy:)
2011. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!