Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miután a partnereddel elveszít...

Miután a partnereddel elveszítetted a szüzességedet a szüleidnek vagy barátaidnak ( legjobb) elmondtad, hogy megtörtént vagy eltitkoltad? . És ha elmondtad, akkor hogy és mennyi idő után?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

hááát én anyám elé nem hiszem,hogy a vasárnapi ebéd közbe "bevallanám.." de ez szülőktől függő..

TALÁN 1 barátnőmnek mondanám el.. akit már 10 éve ismerek, és megbízom benne..

2010. máj. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a szüleimnek nem mondtam el így kereken de kérdezték mikor kb 1 hónapja együtt voltunk h nem szeretnék-e feliratni gyógyszert. meg hagyták h ott audjak, szal nem volt parás.

a legjobb barátaimnak elmondtam, kb ilyen 3 embernek. de számomra elképzelhetetlen kb bármit is magamban tartani, legalább 1 ember mindig tud róla, szal szerintem ez emberfüggő.

2010. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a szüleimmel nem olyan a kapcsolatom,hogy elmondjam nekik.bár biztosan sejtik.2-3 nagyon közeli barátnőmnek elmondtam.
2010. máj. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
igen, a legjobb barátnőmnek már másnap elmondtam, a szuleimnek nem mondtam el viszont nem is szeretném, hogy megtudjak
2010. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az én szüleimnek kőkori a felfogásuk, így nem mondhattam el, bár rosszul esett becsapni őket, pl mikor hazudnom kellett arról, h hol fogok aludni.

barátnőimnek elmondtam, de csak azoknak, akikben megbízom.

2010. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!