Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha valaki elveszti a szuzesege...

Ha valaki elveszti a szuzeseget, most lanyra ertem akkor utana lesznek-e fizikai valtozasok? Egyaltalan letezik valamilyen elvaltozas/megvaltozas pl kulsoleg szuzesseg elvesztese utan?

Figyelt kérdés
2008. okt. 12. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

bizony lesznek.

több ilyen külső elváltozás is látható a már nem szűz nőkön, én most felsorolok néhányat - ezekről könnyen fel fogod ismerni azokat, akik már nem szüzek:

- a két első foguk a duplájára nő és piros lesz a színük

- nő még két mellük, a hátukra - ez különösen praktikus pl. tánc közben

- a szüzesség elvesztése után a cipőiket csak fordítva tudják felvenni, ezért állandóan "kacsa" a lábuk

és végül a legfontosabb:

azokkal, aki ilyen hülyeségeket tud kérdezni, soha nem állnak szóba!

2008. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem fog változni testileg, - ha csak nem erőszakos volt a szex, mert akkor megsérülhet a hüvely fala, és az egy darabig fájhat.

A szüzesség elvesztésekor a szűzhártya elszakad, és ez fájdalommal, vérzéssel járhat, de nem mindenkinél, van, aki csak enyhe "feszítő" érzést érez, amíg egy kicsit ki nem tágul a vaginája.

Azonban gondolni kell a valós LELKI következményekre is, ezért azt mondom, túl fiatalon (16-18 éves kor alatt), és/vagy nem lelkileg nem elég mély kapcsolatban nem tanácso a szüzességet elveszíteni.

2008. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
62%

Ebbe van valami amit az előző válaszadó mondott!:D

Hogy lenne már változás.Max. a nőgyógyászod tudja megmondani.Ennyi hülye kérdést!xD

2008. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

a második válaszadóval nem értek egyet.

nemtudom minek kell mindenhova leirni hogy 16-18éves kor alatt nem ajánlott a szex mert lelkilegmersérülsz meg ilyenek.és hogy 13-14-15 évesen nemtúl érett a szexre?:O

na és miért nem?

én 13 voltam és azóta is ugyanolyan jó a szex és akkor is nagyon jó volt. nem származott belőle semmi bajom:D

ma már sokkal érettebbek a fiatalok a korukhoz képest, ha tetszik ha nem,ha hiszik ha nem:)

2008. okt. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát én nem tudom, de én fizikailag is és lelkileg is megváltoztam, fizikailag pl megnőttek a melleim, menstuáció elött el kezdtek fájni, meg még ien apróbb dolgok. De pl lehetsz kevésbé pattanásos mert olyan hormonokat bocsátasz ki amik tisztítják az arcodat, úgyhogy igenis vannak változások, csak észre kell venned
2008. okt. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4. válaszadó: nem mondom, hogy nincsenek kivételek, akik hamarabb érettek a szexre, illetve megfelelő kapcsolatban, megfelelő körülmények között veszítik el akár fiatalon is; illetve azt sem mondom, ha már - akárhogy is- megtörtént a dolog, összedől a világ - de azt igenis mondom, hogy egy nőnek legyen méltósága (akárhány éves), meg azt is mondom, hogy jobb inkább elszalasztani egy lehetőséget és várni, mert azt később bármikor be lehet pótolni, mint elkapkodni, és megbánni.
2008. okt. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy szűz lány nagyajkai sokkal pufibbak, a kisajkai egyenletesen zárulnak, feszesebbek stb. Ez tuti!
2009. dec. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!