Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 3hete feküdtem le a barátommal...

3hete feküdtem le a barátommal (ő volt az első). Már többször voltunk együtt, de még mindig fáj mikor először berakja, de utána már nincs gond. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem erőlteti nagyon?
2010. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elmúltál 14?
2010. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem erőlteti egyáltalán,és elég nedves is vagyok mindig..
2010. máj. 11. 16:56
 4/10 A kérdező kommentje:
18éves vagyok...
2010. máj. 11. 16:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Még szokatlan a szervezetednek, de ez el fog múlni!

Ha nagyon fáj, kérd meg a barátodat, hogy kicsit legyen gyengédebb/óvatosabb… Nyugodtan megmondhatod neki, hogy azért kéred mert még fáj, és neked könnyebb, ha finomabb veled az első behatolásnál.

De nem kell tőle megijedned! Ez pár alkalom múlva szépen lassan, fokozatosan el fog múlni, ha figyelmes a srác.


Sok boldogságot! :)


18/L

2010. máj. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm!

a srác,nagyon figyelmes...szinte többet aggódott az elsőn is mint én :) Remélem tényleg elmúlik most már!

2010. máj. 11. 17:20
 7/10 anonim ***** válasza:

17:11-es vagyok

Szerintem, ha ilyen szinten figyelmes, akkor semmi félnivalód nincs! Ha szeret téged, márpedig szeret, mert ennyire figyel rád, akkor azt is meg fogja érteni, ha fáj, és mindent meg fog tenni, hogy neked könnyebb legyen.

Még egy pár alkalom és elmúlik, csak ne görcsölj rá, hogy „basszus! Már megint fáj… pedig ennek nem így kéne lennie”.

Nincs ezzel semmi gond! Hagyd, hogy a tested megnyugodjon, adj neki időt! :)

2010. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ne aggódj, ez természetes.nekem is így volt kb 1 hónapig még fájt az elején de aztán szépen lassan elmúlt :) ne görcsölj rajta,csak próbáld élvezni:)
2010. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem ez a mai napig így van
2010. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem az első alkalom fájt iszonyatosan. A barátom nagyon odaadó és gyengéd volt, mégis így alakult. Utána én is ezt éreztem, amit te. Nem szeretkeztünk túl gyakran (egyetem, távolság miatt..), így kellett 3-4 hónap mire eljutottam odáig, hogy nem fáj nagyon, amikor belém hatol. Azonban jelenleg is, ha szeretkezünk akkor óvatosan teszi be először, mert tudja, hogy kell egy kis idő, ameddig be tudom fogadni. Szerintem ne aggódj, én azt tapasztaltam, hogy ha együtt vagyunk hétvégén és pl. este és reggel is szeretkezünk, akkor a 2. alkalomnál sokkal könnyebben csúszik be. :) Ugyanakkor ha 3 hétig vagy 1 hónapig nem jön össze aktus valami miatt, akkor ismét finomabban kell kezdenünk. Ha kb. 1-2 hetente szeretkezünk, akkor mára már elég könnyen sikerül a behatolás, sőt volt, hogy én könyörögtem, hogy ne finoman, apránként tegye belém, hanem lassan de egy határozott mozdulattal. Kicsit feszített, de nem volt fájdalmas. Azóta próbáljuk így, és úgy érzem egyre jobban megy. :)

Bocsi, ha hosszú volt a válasz. Talán az is hasznos lehet, ha leírom, hogy most vagyok 20 éves, és kicsit több mint egy éve veszítettem el a szüzességemet a barátommal (neki is ez volt az első, így elég sokat bénáztunk az első néhány alkalommal), ja és barátom férfiassága nem olyan kicsi kb. 18-19 cm. Az viszont kellemetlen még mindig, amikor teljesen bennem van és érzem, hogy már a méhszájat érintgeti. De ez persze is, mint sok minden más teljesen egyén függő. Sok lánynak nagyon is bejön, ha a partnere teljesen végig éri.

Remélem tudtam egy kicsit segíteni. :)

2012. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!