Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már egy éve járunk, de még...

Már egy éve járunk, de még nem mertem megmondani. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Van egy barátom most vagyok 14 ő is velem egy idős... már majdnem egy éve együtt vagyunk és eljutottunk odáig, hogy lefeküdjünk... még nem történt meg, de a közeljövőben meg fog. Én már (sajnos) nem vagyok szűz, felelőtlenül odaadtam magam egy 16 éves srácnak, amikor 13 voltam. Elmondjam a mostani barátomnak, hogy már nem vagyok szűz, vagy a biztos béke kedvéért megtartsam magamnak?
2010. máj. 13. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond el neki.
2010. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Mond el neki, sztem te se örülnél ha titkolózna előtted. és 1 év nem kis idő. sztem megfogja érteni, ha szeret. és amúgy is észrevenné, vagy nem tudom
2010. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Atyaúristen! Óvodában is szexelnek már?? Mondd el neki.
2010. máj. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
... már bocs, de amikor én 13 évesen elvesztettem, akkor már szinte mindent tudtam erről az egészről... jobb, mint ha valaki 17 és az elsőnél még azt se tudja, mit hova kell dugni...
2010. máj. 13. 17:36
 5/15 anonim válasza:
49%
Azért az se jó, ha 13 évesen adod oda magad valakinek. Át kellet volna gondolni, mindenesetre mondd el a barátodnak. Biztos meg fogja érteni.
2010. máj. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Ja tudom, te a korodnál érettebb vagy, mint minden tizenéves. Az, h tudod, hova kell dugni, még nem jelent érettséget.
2010. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
39%
Hallod te egy rohadt nagy ringyó vagy és biztos cigány!De mond el neki azt is hogy 11 évesen szülted az első gyerekedet.ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Gecc.Köcsög ringyó
2010. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
87%

Kedves Kérdező!


Szerintem ne foglalkozz a többiekkel, miszerint ringyó vagy stb ...

Gondolom abba a fiúba bele voltál zúgva ..és hát megtörtént?!

De gondolom nem mindenki fektett le...szóval nem vagy az.


A kérdésed nehéz kérdés, de szerintem mond el neki...

2010. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%

Mondd el neki, semmi értelme nincsen titkolózni.

A kérdező nem becsmérelést kért, hanem véleményt, tartsuk magunkat ehhez, szerintem már ő is megbánta.


Egy év sok idő, szerintem megérti majd, ha nem, akkor tudni fogod, hogy nem szeret eléggé. Ha szeret, megérti.

Szerintem, bár én nem voltam ilyen helyzetben, nem is leszek.

2010. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
75%

"... már bocs, de amikor én 13 évesen elvesztettem, akkor már szinte mindent tudtam erről az egészről... jobb, mint ha valaki 17 és az elsőnél még azt se tudja, mit hova kell dugni..."


Fúvazze ezen nagyot röhögtem! :-)


Szted nem lesz feltűnő hogy nem vérzel?

Egy beképzelt hülye kis p*csa vagy. Lehet hogy nem r*banc. De hülye. Ilyet hogy lehet mondani?


Értem én hogy előbb értek nemileg de mindennek megvan a maga ideje. Azon fogok röhögni amikor 20 évesen leülsz a wcre és összeh*gyozod a bokád mert annyira megereszkedett a h*velyizomzatod.


Ha ennyi embernek ez a véleménye kicsit gondold át a magadról alkotott értékrendedet a fórumhozzászólások alapján.

2010. máj. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!