Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Először fogok lefeküdni a...

Először fogok lefeküdni a barátommal (szűz vagyok, ő nem), borotváljam le magam?

Figyelt kérdés
2008. okt. 13. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak tőle tudhatod, h mi teccene neki, de ha nem akarsz erről beszélni vele, akkor inkább borotváld le teljesen, az a biztos.
2008. okt. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
szia. hát ezek szerint még petting se volt köztetek különben már tudná hogy milyen vagy ott. ha mégis volt már vmi és nem tette szóvá akkor nem lényeges ez. de ha semmi se volt akkor inkább pettingeljetek ne rontsatok ajtóstul a házba. de mivel a barátod és leakarsz vele feküdni már megkell lennie a bizalmi szintnek ahhoz hogyezt megtudjátok beszélni. szal hajrá
2008. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Először is, hány éves vagy? Mióta vagytok együtt?

A következő, minek rögtön a sex? Hm....

Na már most, ha szeretnéd akkor szedd le, ha nem akkor ne! Miért mi döntsük el? Döntsd el magad!

2008. okt. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
17éves vok,6 hónapja vagyunk 1ütt
2008. okt. 13. 20:28
 5/13 A kérdező kommentje:
és nem rögtön a sex
2008. okt. 13. 20:28
 6/13 anonim válasza:
100%
Meg is kérdezheted tőle, hogy neki hogy tetszik. Biztos örülni fog neki, hogy próbálod ezzel is közelebb hozni a kapcsolatotokat. Nyugodtan kérdezz tőle rá.
2008. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
pontosan, ahogy elottem is irtak. nem fog mukodni a szex, ha nem kezditek pettinggel. Mindenkeppen mond meg neki, hogy te meg szuz vagy, mert akkor maskeeppen fog banni veled. vagy megbeszeled vele, vagy ahogy neked kenyelmes. En borotvalom , mert nekem kenyelmesebb, amikor eloszor szex volt nalunk,nem is volt kerdes, hogy most o milyet szeret. En ilyen vagyok es o igy szeret. De szerintem gusztusosabb a borotvalt.
2008. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Én kopasz párti vagyok.
2008. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
83%

borotváld le teljesen.

az a biztos szerintem is

2008. okt. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg beszéld meg vele, hogy ő szeretné e, hogy leborotváld. Lehet, hogy nem is tetszik neki kopaszon.
2008. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!