Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nincs orgazmusom, tobbnyire a...

Nincs orgazmusom, tobbnyire a fiu hibaja? Vagy velem van a baj? Vele veszitettem el a szuzessegem nem tul regen.

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs hogy "többnyire a fiú hibája" :) Lehet hogy a te hibád. Nem beszélgettek róla?
2010. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne a fiú hibája lol? Te nem ismered a saját tested. Tessék rávezetni, nem várhatod fadarabként h a sült galamb a szádba repüljön.
2010. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lehet nem izgat fel eléggé,nem figyelmes csak magával törődik?
2010. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

50-50

Tegyétek magatokat oda mind a ketten egy kicsit jobban!

2010. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
okosan kell csinálnia a pasinak... enyi a dolga ha nem elég tapasztalt... vagy nem tudja kellemesen érzékien csinálni... akk persze hogy nemtudól elmenni...gyakoroljatok beszéljétek meg mi izgatna jobban és változatosan csináljátok ilyesmi... bár a pasinak kéne érdeklődni nem neked! mert sztem csak ő béna... 16/F
2010. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fadarab?!! :D lol Rögtön be*osok a nevetéstől!
2010. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy még nem vagy érett szexuális kapcsolatra, vagy lehet hogy még ő nem az. Vagy csak nem ismeritek a saját illetve egymás testét, nem tudjátok mi jó egymásnak, de legfőképpen saját magatoknak. Magadat ki tudod elégíteni? Mert ha igen, akkor vezesd rá őt hogy hogy csinálja, mutasd vagy mondd neki, ha pedig magadat sem tudod akkor pedig próbálkozz, és előbb utóbb menni fog:) Vagy az is lehet hogy túl görcsösen akarod szex közben hogy elmenj. Engedd el magad és ne gondolkozz semmin, csak a párodra koncentrálj és magadra, izgassátok fel egymást kellőképpen, előjátékkal!! Nekem most van az első olyan férfi az életembe aki ki tud elégíteni, eddig 5 fiúval voltam és egyiknek sem sikerült, pedig volt akivel fél éván át minden este szexeltünk.... 19L
2010. máj. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gabriell88 ***** válasza:

istenem...ti mind pasik vagytok?mint mindent az orgazmust is tanulni kell, most veszítette el a szüzeségét!!!mit vártok? h azonnal minden rendben? nem mondom h a partneren nem mullik, persze h igen, de tudjátok akárki akármit mond a lány belül még szorong, főeg ha elsőre nem megy el, mi lesz ha később nem?stb.. nyugodj meg nincs veled semmi baj, ez természetes, h még nem tudod úgy igazán élvezni a dolgot...én pl mikor elvesztettem(pedig a partner higyjétek elég gyengéd volt)nagyon fájt és utánna még egy jó pár alkalom után is,leültettem és elmondtam h engem mi bánt, h nem tudok elmenni, plusz fáj is néha, megbeszéltük a dolgot és igen lassan ugyan de sikerült...nem mindenki egyforma ezt ne felejtsétek el.. persze tisztelet a kivételnek

22/l

2010. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Attol felek, hogy soha nem fog osszejonni...
2010. máj. 17. 20:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha te ellazulsz, szereted, emgbízod benne, főleg a pasin múlik...

Hiába vagy teljesen késza dologra, ha elsül 5perc alatt, vagy nemtud felizgatni rendesen...

Ilyen téren ügyes pasival legalábbis nekem még nemvolt iylen problémám

2010. máj. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!