Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy veszítsem el a szüzessége...

Hogy veszítsem el a szüzességem? Keressek egy idősebb tanárnőt sexpartner gyanánt vagy menjek hivatásoshoz? Már kellemetlen 25 évesen

Figyelt kérdés

Korban hozzám illőtől jobban félnék

Viszont az sem biztos, hogy el mernék menni ha találnék valakit valamilyen oldalon. Attól is félnék, tartok a sextől

szal nem tudom


2008. okt. 15. 19:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
48%

Hát ez nekem gyanus! miért nem jött eddig ösze?

De probáld meg megvárni hogy szerelmes légy

de ha érdekell bővebb akkor rj nékem patti0013@gmail.com

2008. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

patti

Mi érdekel bővebben? miért írjak?

furcsa neved van

Miért nem jött össze. Gimiben nem is foglalkoztam vele.

Nem tudoka lánnyokkal mit csinlni. Meg kevés vagyok meg rutintalan,tovább nehezíti az egészet,hogy még szűz vagyok

ma is láttam szép lány,de semmi esetre se szólítottam volna meg és nem is vagyok társasági ember

2008. okt. 15. 19:41
 3/35 anonim válasza:
63%
szerintem egyik sem, hanem kicsit művelődj, lehet, hogy közben meg is ismerkedsz valakivel, de amúgy sem árt az senkinek.
2008. okt. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
70%

Hivatásos szűzoltó? Ilyen van, vagy mi az isten? Ne kötelesség legyen már a szüzesség elvesztése! Prostihoz meg eszedbe ne jusson menni!

A párkapcsolattal kapcsolatban: a semmiből semmi nem lesz.

Egyébként ha nem érdekelnek a lányok, akkor a szüzesség elvesztése miért érdekel?

2008. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
83%

Ember szedd már össze magad és ismerkedj, én sem vagyok társasági ember, de néha eljárok, mert másképp még én is szűz lennék. 24 vagyok és lány, nem tudom miért gondolják a pasik hogy gáz ha még ennyi idősen szüzek, én komolyan örülnék ha szűz pasit találnék, de ritka, manapság mindenkivel összefekszenek és ez undorito. Szerezz egy barátnőt, nem kell bejelentened neki hogy szűz vagy ha nem akarod. Ha szerelmes leszel egyszer, akkor nem fogsz félni a szextől, csak úgy jön majd, hiszen természetes egy kapcsolatban. Ha prostihoz mész olyan élményed is lehet hogy még meg is utálod a szexet, vagy mégjobbat tartani fogsz tőle mikor majd találsz egy rendes lányt.

Gondolkodj mielőtt bármit is teszel...

2008. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

"A párkapcsolattal kapcsolatban: a semmiből semmi nem lesz." ???? hhmmmm????

Nem hiszem,hogy van hivatásos szűzoltó.

Már most is nehéz később állítólag csak még nehezebb lesz. Valahol azt mondták,hogy 25 fölött már elég ciki szűznek lenni(valami sexológus vagy kicsoda)gondoltam van még 5 évem aztán eltelt 5 év


Miért kellene művelődnöm?????? mert ilyen kérdést teszek fel?

2008. okt. 15. 20:44
 7/35 A kérdező kommentje:

Azért vagyok itt,mert nem akarok csak úgy bármit megtenni

jelenleg nem látok túl sok esélyt a barátnőre.

szerelmes meg...... hahh

2008. okt. 15. 20:47
 8/35 A kérdező kommentje:

Nagy dolog a sex??

az első???

2008. okt. 15. 20:49
 9/35 anonim ***** válasza:
91%

Ha a férfiak összefeküdnek csak úgy bárkivel, úgyis megszívják előbb-utóbb (az ész és szerelem nélküli 'kefélgetés' (ez a jó szó erre) kiszívja az energiánkat).

Hülye volt az a szexológus, aki ilyet mondott. Nem értem miért kell felesleges kisebbségi érzést kialakítani az emberekben. Ne hagyd, hogy ez befolyásoljon.

Ha nem kezdeményezel, akkor nem lesz semmi soha. Nem fog egy párkapcsolat csak úgy az öledbe pottyanni (legalábbis kicsi az esély rá). Tehát a semmiből semmi nem lesz.

2008. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az első, az összes nagy dolog az én felfogásomban. Az elsőtől csak attól fogsz félni, ha negatív gondolatokkal mérgezed magad vele kapcsolatban.
2008. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!