Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretkezni akart, vagy...

Szeretkezni akart, vagy ártatlan tapizás volt?

Figyelt kérdés

A barátom nálunk aludt szombaton, velem egy ágyban.egy takaróval takaróztunk, és ölelgetett, simogatott "arra felé".Most tapizott, vagy már szeretné?

16évesek vagyunk, én még szűz.


2010. máj. 20. 20:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
De édes :) Ebből petting lesz, utána meg szeretkezés :)
2010. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
ugyanilyen kérdést láttam ma:|
2010. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi.:)

Egyébként már volt petting.Csak most úgy simogatott, mintha akarná.:D

2010. máj. 20. 20:34
 4/11 A kérdező kommentje:

20:34

nem csak velem történhet ez meg, de ügyes vagy.:D

2010. máj. 20. 20:35
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Édesem, férfiaknál nem létezik olyan, hogy ártatlan tapizás. :) Ha simogat, az még lehet ártatlan (mondjuk, ha fogja a kezedet, és közben köröz a hüvelykujjával a tenyereden), de ha már tapiz, akkor akar valamit. Viszont nem erőltette, ami szép dolog tőle.
2010. máj. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Fölöttem!


Ez hülyeség amit mondasz, már bocs. Ha simogatom csak úgy a barátnőm seggét vagy akármit az azt jelenti, hogy simogatni akarom. Ennyit jelent. Persze lehet másképp is simogatni.

Neked viszont elég s*ar lehet, ha csak akkor érnek hozzád ha dugni akarnak.

2010. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én szivesen simogatom a kedvesem minden testrészét, csak úgy nem azért mert épp.... mert szeretem és megőrülök, hogy hozzá érhessek. Nem esünk minden simogatásnál egymásnak.
2010. máj. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
92%
Miért nem kérdezed meg tőle?
2010. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ha már volt petting, akkor elképzelhető hogy AZT akarta. Viszont hameg nem mondott semmit.. nem tudom. kérdezd meg tőle hogy ő szeretné-e már, vagy elég egyenlőre a petting.
2010. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
12:43-asnak. Igazán meghat, hogy ennyire ki tudtál ismerni már egy válaszból. Lehet oltogatni, de előtte nem ártana értelmezni, amit írok. Azt írtam, hogy a simogatás lehet ártatlan. A tapi (legalábbis felénk) nem egyenlő az egyszerű simogatással. Hogy érthetőbb legyen, írok egy példát: ha filmezünk a párommal, és simogatni kezdi a vállam vagy a hasam, az ártatlan. De ha tapiz, akkor az körülbelül annyit jelent, hogy masszírozni kezdi a mellem, vagy nadrágon keresztül simogatja a puncim. Ilyet nem csinál ártatlanul, mert tudja, hogy felizgat vele, és abból szeretkezés lesz. Tehát, ha direkt olyan helyre nyúl (mint a kérdezőnek "arra felé"), amiről tudja, hogy erőteljesen izgató, akkor az nem ártatlan, annak célja van.
2010. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!