Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért szeretnétek szűz lánnyal...

Miért szeretnétek szűz lánnyal szeretkezni?

Figyelt kérdés

Kérlek írd le, hogy miért szeretnél szűz lánnyal szeretkezni és hogy szerinted miért (lenne) jobb? Aki nem szeretne, vagy szerinte nem jobb az kérem ne írjon mert nem ez a kérdés!


Azt is írd le, hogy tapasztalatból ez a véleményed vagy csak reménykedsz, hogy majd ilyen lesz és kiváncsi vagy. Kort is írjatok légyszíves. Köszi!


2010. aug. 7. 14:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Mert még érintetlen és az sokkal kívánatosabb. Én egy 17-18 éves lányt szívesen betanítanék erre-arra.
2010. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
85%
az elözö pontosan meg válaszolta
2010. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
33%
Én egy nem szűz lánnyal szeretnék dugni, állítólag a szűz lányoknak fáj és macerás.
2010. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

Én azért szeretnék, mert már maga a tudat, hogy én vagyok neki az első az életében, élete végéig emlékszik rám, még 95 évesen is hiába élte le a férjével( ha esetleg nem én lennék a férje)az 40-50 évet és gyerekeket szült neki, unokái, dédunokái vannak akkor sem felejt el amíg él.

A nevemre emlékszik és emleget 95 évesen is ha megkérdezi az unokája, hogy nagyi te hogy veszteted el. Szíve mélyén mindig is kötődni fog hozzám, akárhány fiúval is hozza össze az élet. Kb ezért. Maga a tudat, hogy élete végéig én leszek a legfontosabb ember az életében...vagy nem?

2010. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%
Azért az túlzás, hogy te lennél életében a legfontosabb ember.Szerintem a gyereke lesz vagy a férje, nem az, akivel 50 éve elvesztette még kamaszkorában, de már a nevére sem emlékszik.
2010. aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
47%

A férje nem hinném, mert már csak második lehet, mivel a szűz dologról lemaradt:D A gyereke is fontos ez ok, de mint FÉRFI természetesen az lesz a legfontosabb aki elvette a szűzeségét, mert csinálhat bármit a férje akkor sem tudja még az emlékét is kitörölni a első férfinak az életéből.

Másodiknak lenni egy életen át pedig sz@r dolog.

2010. aug. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
Nevére sem emlékszik? Nagyanyám 98 éves korában tisztán emlékszik arra aki elvette a szüzességét.
2010. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, te teljsen hülye vagy. Nehogy azt hidd, hogy örökre az agyába vés. Ennyire nem lehetsz szánalmas.


Másik: és aki már túl van a dolgon, akkor mehet a levesbe? Mert úgy beszéltek szüzekről, mintha csak ők számítanának.

2010. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%

Igen általában örökre az agyába vési a szűz lány akivel életében elsőnek lefeküdt, tudod nem mindenki érzelem nélkül kefél egyet aztán elfelejti az elsőt amelyik lány pedig szerelmes volt és bizalomból adta oda magát az első férfinak az bizony élete végéig emlékszik rá.


Egyébként tanulj meg olvasni kisfiam..nagyanyám 98 évesen emlékszik 50 év házasság után arra aki elvette a szüzességét.


A szánalmas az, hogy te azt képzeled, hogy ha barátnőddel összejöttök akkor majd te ki ütöd a nyeregből azt aki elvette a szüzességét 80 éves korában te csak egy leszel a sok közül de akivel elsőnek lefeküdt élete végéig emlékszik majd.

2010. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
47%
Különben is mit gondolsz, majd megkérdezik a nőtől 50 éves korában neki milyen volt az első és azt mondja nem tudom kivel feküdtem le elsőnek? Az király.
2010. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!