Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves vagyok és lefeküdtem...

17 éves vagyok és lefeküdtem a barátomal az elsö alaklomal fájt de nem véresztem de most a 4. alkalomnál véresztem. Atol van hogy még csak most szajadt át a szüzhártáym vagy atol hogy a 4. aktus 2 napal az után volt hogy el mult a menszeszem?

Figyelt kérdés
2008. okt. 18. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak most szakadt át a szűzhártyád, nem hinném hogy a menszeszhez köze lenne
2008. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ELMúlt a menzeszed, akkor nyílván semi közze nem lehet, aTTól biztos nem véreZhettél, esetleg maradt kis vér a hüvely falán, és azt észlelted úgy mintha véreznél. Én annyira nem tartom elképzelhetőnek, h még csak most szakadjon át a szűzhártyád, az kicsit nehezen kivitelezhető a negyedik alkaloMMal szerintem.de ne strapáld emiatt magad, el fog múlni, a következő alkalmakkor már nem lesz.
2008. okt. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
azt a szót, hogy véreztem, a vérből képezted. szerinted úgy van értelme, hogy véresztem? a kiejtés elve okés, de nem mindig. a többit már nem is írom.
2008. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na ide figyelj nem tudom hogy ki vagy meg mi vagy DE te engem ne oktas ki semien heley irási dolgokal mert nem kérdesztelek Nem vagyok kiváncsi az ien roszz indulatu meg jegyzésekre Édesss
2008. okt. 19. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:
csak most szakadtál át!velem ugyanez volt csak hatodik alkalommal.addig nem fájt a sex de a bizonyos hatodik után pár igen.furcsa de van ilyen
2008. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget:)
2008. okt. 22. 22:17
 7/7 anonim válasza:
Jézusom... Ennyi helyesírási hibát egy helyen...
2010. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!