Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esély van rá, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sünikee022 kérdése:

Mennyi esély van rá, hogy teherbe essek? A menstruációmnak, az aktus előtt pont egy nappal volt vége. És a védekezés elmaradt.

Figyelt kérdés
A petesejt lelökődött. Tehát elvileg nem kell parázni...
2011. júl. 31. 16:57
 1/7 napietus ***** válasza:

de, kell parázni, mert egyrészt lehet, hogy éppen nem volt megtermékenyítendő petesejt, de a hímivarsejtek napokig életben maradnak benned. másrészt lehet spontán ovulációd bármikor, akár közvetlen a menstruációd után is. ha minden igaz, akkor én most terhes vagyok (remélem így van), és ha igen, akkor a menstruációmat követő héten estem valamikor teherbe (utána 2 héttel teszteltem pozitívat, későbbi aktusból még nem mutatta volna ki).


szóval ha még benne vagy az időben, akkor 72 órás, egyébként meg imádkozz.

2011. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen az lesz...
2011. júl. 31. 17:09
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2011. júl. 31. 17:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi a kérdést, de a barátod el is ment benned vagy csak megszakítás volt?
2011. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
elment bennem
2011. júl. 31. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha beléd is élvezett akkor sajnos lehet aggódni. Kívánom h ne legyen baj.
2011. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben minél gyorabban 72 órásat... Bár eléggé a ciklusod elején jártál de jobb biztosra menni.
2011. júl. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!