Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha szűz vagy még, büszke vagy...

Ha szűz vagy még, büszke vagy rá, vagy szégyelled, hogy még nem vesztetted el?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én elhagytam multkor de megtaláltam

viccet félretéve. én eddig egy lánnyal voltam másfél évig

de kicsit megbántam:/


17/F

2010. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Persze.... Kiállok a lánchíd tetejére és teljesen beordibálom egész Magyarországot, hogy nem vagyok az és HURRÁ! Hülye kérdés, hülye válasz-.-"
2010. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mintha érdekelne mások véleménye...

20/F, aszex

2010. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, abból a szempontból örülök, hogy nem feküdtem össze olyannal akivel kár lett volna. Mert az eddigi pasikat ahogy kiismertem, kár lett volna tényleg.

Viszont abból a szempontból szégyellem, hogy "már benne vagyok a korban" hogy elveszíthettem volna. Sokaknak már ennyi idős korában gyereke van...


20/L

2010. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak azért érdekelne, hogy ki mennyire ad mások véleményére...
2010. máj. 25. 22:22
 6/15 anonim válasza:

Nem szégyellem, de már jó lenne túl lenni rajta:S:)

20/L

2010. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

15 éves vagyok, szűz, és büszke vagyok rá. szerencsére olyan társaságban vagyok, ahol ez az erény, és nem az, ha valaki nem szűz...

aki meg azt gondolja hogy mondjuk 17 alatt gáz ha szűz valaki, az kapja be. Valószínüleg azré mondja mert őt 13 éves farkallta meg az első szembejövő..

2010. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Szégyellni nem szégyellem, de elég nagy belső frusztrációt okoz. Egy idő után előjön a nem kellek senkinek szindróma. Én speciel ha rákérdeznek azt szoktam mondani, h már nem vagyok szűz, viszont nem azért mert szégyellem, ha nem azért mert akkor utána jönnének a kérdések, h: Jaj és h h még szűz vaaagy? H bírod kiiii? Leszbi vaaaagy?

Nekem nincs idegem az ilyenekhez, nem szeretek róla beszélni.

A szüzesség igenis erény, viszont sztem addig amíg egy lány nem szexel nem is fogja magát igazán nőnek érezni. 20-21 éves korban pedig ez már elég kellemetlen, ugyanis fiatal nőkről beszélünk, akiknek szükségük van arra, hogy szeressék a testüket és nőként kezeljék őket. Ez az ideális kor arra, hogy egy lány elveszítse a szüzességét. Viszont ha jobban kitolódik 25-30 éves kor környékére, lehet, hogy addigra súlyos lelki károkat okoz az egész dolog. Hihetetlenül tönkre tudja vágni egy nő lelkivilágát és önérzetét ha nem tudja kiélni a nőiességét és úgy érzi, hogy mint nő a kutyának sem kell...


21/L

2010. máj. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Érdekes gondolat.
2010. máj. 26. 06:28
 10/15 anonim ***** válasza:

Én nem szégyellem, úgy gondolom ez a magánügyem, a nagyközönséggel nem szoktam ezt megosztani vagy beszélni róla, fordított esetben sem osztanám meg, hogy már X számú pasival voltam. Büszke lenni rá, szerintem ez hülye szó, miért kéne erre büszkének lenni, ez kb mintha arra lennék büszke, hogy van két kezem vagy két lábam, más dolgokra vagyok büszke. Annyi hátránya van, hogy ahogy az előző valamelyik is írta, ilyen korban már egy egészséges nőnek/férfinak bizony vannak/lehetnek igényei, de akkor sem dobnám magam oda csak úgy senkinek, ennyit nem ér, én várok türelmesen, majd ha eljött az akivel az életem is leélném majd akkor megteszem.:)És még annyit,hogy aki megtudta; többnyire a bunkó, unintelligens, kulturálatlan pasikat zavarta, akik egyébként sem érdekelnek, az értelmes pasik még örültek is neki.

24/L

2010. máj. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!