Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha szűz vagy még, büszke vagy...

Ha szűz vagy még, büszke vagy rá, vagy szégyelled, hogy még nem vesztetted el?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 22:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én 16 vagyok és kur.vára örülök, hogy nem álltam be a felvágós ribancok sorába, akik 11 évesen szoptak 13 évesen megmár négy pasin túlvoltak.persze voltam már intim kapcsolatba fiúval, de nem engedem, hogy csak egy akárki elvegye a szüzességem ;) érdemeljék ki :D
2010. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Se nem vagyok büszke rá, se nem szégyellem. De mivel nem önszántamból vagyok még szűz, kicsit sz*r. Ellenben nagy ívben sz*rok mások véleményére. Nem is szoktam beszélni róla. Ha meg beszélnék, és valaki megkérdezné, hogy "miért", meg "hogy bírom", egyszerűen annyit mondanék, "magánügy". De ha a szép szóból nem ért, mondhatom úgy is, "közöd annyi, mint eszed" Egyéb ostoba kérdés?


FS

24/F

2010. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Minek válaszolsz ostoba kérdésre??
2010. máj. 27. 06:17
 14/15 anonim ***** válasza:

Mert reménytelenül naív vagyok, és bízom benne, hogy észhez térsz, és nem foglalkozol ilyen hülyeségekkel. :)


FS

2010. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

15 éves lány vagyok...és SZŰZ vagyok..nem szégyelem..sőt büszke vagyok rá

és nemis fogom elveszteni egyhamar....mert nemakarom megbánni...majd 18 év után szeretném az elsőt.

2010. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!