Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valóban létezik olyan h ha...

Valóban létezik olyan h ha két ember lefekszik egymással akkor a fiú visszatudja tartani az ondóját és nem szükséges óvszer?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A fiú valóban vissza tudja tartani, de attól még az előváladékában lehet sperma, amitől ugyanúgy teherbe lehet esni. Semmiképp ne így védekezzetek, mert ehhez egyrészt a fiúnak nagy önkontrollra van szükség, másrészt egyáltalán nem biztonságos. Persze van, akinek mázlija van, és így védekezik, és nem lesz terhes. De ne bízzátok a szerencsére.. Mindenképp használjatok óvszert!
2010. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tapasztalt vissza tudja tartani, de neki sem az igazi így, ráadásul az előváladékot, ami síkosítóként működik, azt nem tudja visszatartani, és tartalmazhat élő spermát, amitől teherbe lehet esni. Ha ez nem így lenne, és elég lenne visszatartani, senki sem használna óvszert és gyógyszert.
2010. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én még nem hallottam olyanról, hogy egy fiú vissza tudná tartani.

Ha lány vagy, akkor ne higyj az ilyen mesékben, mert hamarosan a gólyamesét is el kell hinned.

Ha fiú vagy próbáld ki, de tuti nem fog menni.

2010. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én visszatudom tartani kb 5-10 percig:) Nem nehéz csak sok gyakorlást igényel.
2010. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket^^
2011. márc. 19. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!