Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Sok olyan vállalkozás létezik...

Sok olyan vállalkozás létezik ami fodrászatoknak, kozmetikáknak szállítja a napi munkához szükséges kellékeket?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen egy nagyker folyamatos kiszállítással, mint az autóalkatrészeknél a Láng vagy a Bárdi autó csak kozmetikumoknak? Halott ügy?
2011. márc. 13. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hány milliód van arra, hogy az induló árukészletet megvedd. De ebben akkor benne kell lennie a hajvágó ollótól kezdve a legapróbb kis cuccig. És a másik bökkenő, hogy sok időbe telik, mire felhajtol magadnak akkora vevőkört, ahová hetente vagy kéthetente rendszeresen kiszállítol, különben ott áll a pénzed a polcon.


Kezdd inkább kicsiben. Kis alapterületen "Fodrász- és kozmetikai cikkek" üzletet nyitsz, sokféle áruval 1-2 db-os, vagy amelyikből kell 5-10 db-os készlettel. Nem kiszállítod, hanem odamegy a fodrász, de kiszolgálod azokat a vevőket is, akik egyébként otthon saját maguk készítik el a frizurájukat, vagy sminkjüket. Ehhez kell, hogy legyen engedélyed egyaránt a kis- és nagykereskedéshez. Így megspórolod az üzemanyag-költséget, a kezdeti időben egy kis intenzív reklám, hogy a köztudatba bekerüljön. A mi kisvárosunkba egy fodrász váltott át erre a vállalkozásra, és nincs konkurencia.

2011. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát én fodrász vagyok, és 2 naponta el kell hajtani valakit. egy fiút tartottunk meg, ő hordja nekünk az anyagot, szóval elég nehéz. és mindig bukkannak fel újak, majd tűnnek el. gondolom nem viccből.
2011. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van, köztük hatalmas multik is. Egy ismerősömnek segítettem a Fodrászat marketingjében, és vagy 40 ilyen ember keresett meg, amikor még kezdetleges volt az oldal, és az én számom volt kint, hogy az oldal hamarosan elérhető, kapcsolattartó és a számom. Akkor még az üzlet sem volt meg csak elindult a SEO.
2011. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak nagyobb lehetőségek is ennél.
2011. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!