Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi fáj akkor amikor elveszítjü...

Mi fáj akkor amikor elveszítjük? A hártyaszakadás az fáj? Baj ha ugy csinálom előrör h pont megvan? Nagyon fog fájni az első?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 20:09
 1/8 anonim válasza:
Borzasztóan fog fájni, nem is érdemes megtenni. Inkább legyél öngyilkos!
2010. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szegényt ne remizgesd már (elsőre vonatkozik)

hááát nekem eléggé fájt, az a lényeg ne görcsölj nyugi nyugi. Hát én biztos nem lennék együtt a pasimmal ha megvan bár vannak akik ezt szeretik szerintem undorító...

2010. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Sajnos fájni fog. De semmikép ne csináld először úgy, h megvan:S ez még plussz ront az élményen, ha úgy csinálod először h megjön, akkor utána gusztustalannak fogod érezni a szexet egy darabig tuti. Puszi.
2010. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legfontosabb, hogy LAZULJ EL! NE GONDOLJ ARRA, HOGY ESETLEG FÁJNI FOG, VAGY HA FÁJ, FIGYELJ A PARTNERED ÖLELÉSÉRE ÉS CSÓKJAIRA, ÉS GONDOLJ ARRA, HOGY CSAK AZ ELEJE NEHÉZ, UTÁNA JÓ ÉRZÉS LESZ;)
2010. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem a szakadás fáj, az lehet h már nincs is meg mert észre se lehet venni...inkább az szokott fájni, h valami olyan nagyobb dolog tör utat életedben először a puncidba, ami még addig nem volt benne... de nem törvényszerű, h fájjon, valakinek egyáltalán nem fáj, van, akinek még a 2.,3. is... egyébként elhiheted nekem, h ki lehet bírni ;)


20/L

2010. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem biztos, hogy fájni fog =) Én abszolúte nem éreztem semmi fájdalmat, csak a barátomra gondoltam, és arra, hogy de jó, hogy vele tehetem meg és mennyire szeretem...szóval légy biztos benne, hogy akarod, lazulj, előtte kényeztessen, akár el is mehetsz aztán hajrá...és ha fáj is egy picit, majd átvészeled, eddig senki sem halt bele tudtommal;)NYUGI!!
2010. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

sztem az első semmiképp se úgy legyen,hogy közben megvan...

és ha ellazulsz és nem görcsölsz, nem fog fájni...

legalábbis nekem nem fájt...

2010. máj. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

sztem ha megvan úgy ne legyél vele együtt kicsit undi szerintem!

hát figyelj az első szex nem mondom h nem fájt mert az nem lenne igaz, de nem a szűzhártya átszakadása fájt hanem az ahogy tágultam!de elviselhető volt sőt az első után még akartam egy következő szexet is akkor gondolhatod h nem volt borzalom!!ennyi a nagy szüzesség nem több!ja és 20 voltam mikor elvesztettem sztem az sokat számít mert az ember akkor érik meg rá!nem volt bennem szorongás se félelem!!

2010. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!