Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a vélemény, tapasztalat...

Mi a vélemény, tapasztalat arról, hogy általában az első szexuális együttlét nem úgy alakul, nem olyan mint, ahogy an azt eltervezete a lány pl? És nem anyira jó?

Figyelt kérdés

Sokan monták már, hogy az első alkalom nem olyan jó, de később sokkal jobb lesz.

Kort és nemet is írjatok!


2010. máj. 30. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen ezzel az a baj,hogy sokan elképzelik,hogy milyen lesz,de nem tudják mire számítsanak. Ezért nem szeretek előre tervezni :D
2010. máj. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valóban így van. Többnyire nem úgy alakul, ahogy eltervezték. Pl. a srác rágürcsöl és nem áll fel neki, vagy a lány védekezik túl intenzíven, esetleg fájdalmas, stb. Jópár alkalom kell, míg egy pár összeszokik.
2010. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem mondanám hogy nem volt jó. Viszont fájt, véreztem, és nem csak egy pillanatra, hanem végig fájt. És nem is csak az elsőnél, hanem úgy az első 4-nél kb. De mégsem mondanám hogy rossz volt, mert olyannal csináltam, akit szerettem, és bíztam benne, és ő is vigyázott rám, és már több mint két éve együtt vagyunk. Mondjuk így utólag úgy érzem, hogy jobb lett volna, ha várok még vele egy kicsit. 1,5 hónap után feküdtünk le.

20/L

2010. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elsőt szerintem nem is lehet igazán eltervezni, jön az magától. Én sem terveztem semmit, csak számítottam rá hogy meg fog történni, féltem egy kicsit, de a barátom nagyon óvatos volt, vigyázott rám, és így nagyon jó volt. Először fájt egy kicsit, de legalább nem véreztem. Rosszabbra számítottam, azt hittem hogy az első alkalmat cseppet sem fogom élvezni, és mégis nagyon jó volt.

17/L

2010. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell túl tervezni, mert akkor jön a csalódás, jobb, ah spontán történik. az első úgysem lesz tökéletes, fájhat, vérezhet, de ettől függetlenül lehet jó, csak idővel még jobb lesz.(:
2010. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad túldimenzionálni, meg egyfolytában ezen járatni az agyad, mert akkor nagy valószínűséggel csalódni fogsz. Az első valószínűleg fájni fog, orgazmusod nagy valószínűséggel nem lesz, idő kell amíg kialakul a dolog, ez is csak gyakorlás kérdése, mint minden más.


23/N

2010. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
74%
jó volt az első,meg a második,meg a harmadik,stb,stb!
2010. jún. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!