Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen hogy akkor jön meg a mensim mikor el akarom veszteni a szüzességem?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom hihetetlen... Végre úgy érzem hosszú idő után hogy most megtörtének és hát persze hogy megjön ...méghozzá egy héttel előbb...fúú olyan ideges lettem hihetetlen xD

Viszont lenne még egy kérdésem hogy higyan szerezhetnék neki mégis örömet?? Az oké hogy mondjuk orálisan de tudnátok tanácsot adni hogy mit hogyan csináljak mert félek hogy mondjuk fogazni fogok és nem akarom hogy fájjon neki! :)


2010. máj. 30. 09:40
1 2
 1/15 anonim válasza:

lehet még az orálon kívül anál is bár az neked fájni fog de a pasi nagyon élvezi hidd el és ha cumizol ne fogazz mert akkor tuti pár foggal kevebben mész majd haza énis fogaztam

Üdv: Babi Néni

2010. máj. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezt akár veheted egy JELnek is.
2010. máj. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
lehet hogy kicsit tartasz még attól hogy lefeküdj vele és erre a tested úgy reagált hogy előbb megjött...
2010. máj. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

jajmárnemigaz

szűk szájjal, bő nyállal, fogakat meg hátra.

2010. máj. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

hát lehet benne vmi hogy ez egy jel... pedig nem érzem úgy hogy félnék, most már nem...

na de mindegy csak kibír még egy kis időt a lökköttem xD

válaszokat köszi :)

2010. máj. 30. 10:38
 6/15 anonim ***** válasza:
Jah... csak tud várni egy kicsit. Aztán jól megsunáz!
2010. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Handjob vagy BukkakeFacialCumshot vagy verd ki neki a lábaddal ;)


Szívesen

2010. máj. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
lehet, h ez egy jel :D
2010. máj. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
És egy 5-7 nap múlva már nem lenne aktuális a dolog? Ha most nem veszíted el, akkor elmegy a hajó?
2010. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nem! Egyik barátomék már tervezgetik 5hónapja és mikor oda kerül a sor addigra pont megjönn a csajnak.
2010. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!