Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért félek elveszteni a...

Miért félek elveszteni a szüzességem?

Figyelt kérdés

A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt,minden volt már kivétel a szex. egyszerűen félek elveszíteni... tudom,hogy nagyon fáj,mert már próbáltuk.

és félek attól is,hogy megbánom ha odaadom magam neki. ő is szűz,és nem sok barátnője volt,én vagyok neki az első,akivel ilyen dolgokat csinált.

Mit tegyek?

16/L


2011. okt. 29. 18:46
1 2
 1/15 anonim válasza:
83%
Várj.
2011. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
7%
Ne várj mire várnál? szereted? ö szeret? ha igen akk csináljátok nem fogod megbánni amúgyis ha már 5 hónapot várt rá és nem szakitot stb akkor igazán megérdemelné már hogy csináljátok más lehet nem bírt volna ki ennyi időt és dobott volna! Szóval igazán megérdemli. Hajrá
2011. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
90%
Ez nem azon múlik ám, hogy megérdemli-e. Itt két ember van a képben, és az egyik fél tőle, sőt, ez a félelem a helyzet alapján akadályozza is a dologban.
2011. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Ennyi infó alapján még egy nagyon jó pszichológus is csak következtetni tudna.


A fájdalom egyébként lehet amiatt is, mert félsz > nem tudod magad elengedni > nem izgulsz fel eléggé. Jó kérdés, hogy a félelmed abból adódik-e, hogy nem bízol a srácban, vagy inkább abból, hogy lelkileg nem állsz készen, mindenesetre erőltetni soha ne erőltessétek, mert csak rosszabb lesz. Majd ha úgy érzed, hogy le akarsz vele feküdni, megteszed.

2011. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 DakotaDamon ***** válasza:
0%
Ha már próbáltátok, hogyhogy szűz vagy még? :O
2011. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen szeret,látszik rajta és a csókjain is az érintésein is. De néha nagyon bunkó tud lenni. És ha megbánt nem hajlandó bocsánatot kérni sem.
2011. okt. 29. 18:54
 7/15 A kérdező kommentje:

5. válaszoló:

Próbáltuk,de mivel nagyon fájt abbahagytuk.

2011. okt. 29. 18:56
 8/15 anonim válasza:
ugyanm ebbe a helyzetbe vok énis csak több mint 7 hónapja vagyunk együtt és 15 vagyok...
2011. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 ♥nettyke♥ válasza:
hány éves is vagy?? kérdezö?
2011. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
16
2011. okt. 31. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!