Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy lehet h már kb a 10-15....

Hogy lehet h már kb a 10-15. alkalommal vagyunk együtt és még mindig fáj az együttlét?

Figyelt kérdés
Normális, mással is előfordult? ja és az elején mindketten szüzek voltunk
2010. máj. 30. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem az első alkalom után még hónapokig fájt az első pár perc.
2010. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jaj ez megnyugtató
2010. máj. 30. 13:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is, ne aggódj, el fog múlni =)
2010. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is jó sokáig fájt a behatolás.Ez teljesen normális.Ne aggódj emiatt,elmúlik.
2010. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
24%
csitrik. hány évesek vagytok? lelkileg éreteln vagy a szexre, mondjuk ezért van.
2010. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
sok oka lehet...nem megfelelő lubrikáció(nedvesedés), vagy esetleg nem átszakadt a szűz hártya hanem csak ktágult és ezért, de ennyiből nem lehet tudni.
2010. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy-két alakalomig fájt, aztán elmentem orvoshoz és kiderült, hogy gombás lettem. Meggyógyultam, és azóta semmi bajom. 20/L
2010. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, normális. Szűz voltál, még nem szokott hozzá a nunid. Amúgy meg nagyban függ a gyakoriságtól. Én 2 éve járok a pasimmal, de még mindig fájni szokott, mert nem csináljuk elég gakran. (25 éves vagyok, mielőtt az az intelligens korábbi hozzászóló megint agresszorkodna.) Persze lelki oka is lehet, meg az is, hogy nem vagy elég nedves, ez esetben használjatok síkosítót. De valószínűleg az az oka, hogy nem vagy még gyakorlott.
2010. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, én is inkább a gomba-kezelést ajánlom canesten kombival. Lehet recept nélkül kapni, ha nem vagy gombás, nem árt, de simán lehet, hogy észre sem veszed, és mégis az vagy! Nekem is ugyanaz volt, mint az egyik előttem szólónak, hogy gombakezelés után nem fájt már a behatolás sem! És a srácot is kezelni kell ám, ha nem gumival védekeztek, simán lehet ő is gombás, és akkor visszafertőzitek egymást. A canesten krémjét ő is alkalmazhatja, csak bekeni, és kész:P 3 napig tart a kúra, addig kenegesse ő is, és elvileg minden megjavul:D
2010. jún. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek
2010. jún. 9. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!