Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom 4 év együttlét után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

John Lowery kérdése:

Párom 4 év együttlét után szakított velem. Indokoknak azt hozta fel, hogy ő már nem úgy szeret, hogy más a világnézetünk, és zenét hallgatunk. A 4 évből másfél évet gyakorlatilag éjjel nappal együtt töltöttünk. Lehetséges, hogy levegőre van szüksége?

Figyelt kérdés
Mint minden kapcsolatban, természetesen itt is voltak viták, veszekedések, de azokat még aznap megbeszéltük, és túltettük rajta magunkat. Kérlek segítsetek megoldást találni, mert nagyon szeretem és vissza szeretném kapni Őt!
2011. jan. 19. 09:25
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
még annyit szeretnék hozzáfűzni: nem másik fiú az oka, ezt biztosan tudom. Ő azt mondta, hogy ő változott meg, és ezért nem szeret, nem az én hibám... Lehetséges ez? Ennyire megváltozni, hogy a 4 évet kidobja az ablakon, mintha 4 nap lett volna? Valaki légyszi mondja meg, hogy hogyan tudom visszahódítani!
2011. jan. 19. 09:30
 2/36 anonim ***** válasza:
Szerintem sosem szeretett igazán, a szerelem így egycsapásra nem múlik el. Én tudom magamról, hogy 3 évig voltam együtt egy sráccal de sosem szerettem igazán, mégis vele voltam, egyéb okok miatt. De mikor elhagyott nagyon megkönnyebültem. Szóval nem szeret téged, miért akarod visszakapni? Ez nem fog változni. Felejtsd el lépj túl. Ne szomorkodj, biztos így kellett lenni. Találsz majd jobbat.
2011. jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
88%

Nem értek együtt azzal, hogy nem szeretett.


Én is együtt voltam 2,5 évig egy sráccal (együtt is laktunk végig), nagyon szerettem, szerintem főleg a kapcsolatunk közepén. Viszont a végefelé kezdtem rájönni, hogy miért is vagyunk együtt? Mi a közös bennünk? Megismertem másokat (nem történt semmi), míg vele voltam, olyanokat, akiknek tetszettem, és rájöttem, hogy már rég nem olyan a kapcsolatunk. Sosem udvarolt nekem, egy romantikus esténk sem volt... közös zenénk sem volt, hobbik és rájöttem, hogy nekem ez nem kell! 2,5 után megmondtam neki, hogy legyen vége, és hogy úgy érzem, h nem tett semmit azért, h jobban működjön a kapcsolat, majd lezárta annyival, hogy nem találkozott a kereslet és a kínálat... most már tudom, hogy igaza volt, de azt is tudom, h szeretett. Csak neki sem rám volt szüksége, meg nekem sem rá...


Én abban hiszek, hogy ha Te vagy neki az igazi, akkor vissza fog találni hozzád... én is visszataláltam egy másik volt páromhoz. Lassan egy éve vagyunk együtt, és most jöttem rá, hogy nekem mindig is ő volt az igazi, csak én nem tudtam. (ő mindig is tudta).

2011. jan. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Szerintem is szeretett, de a kapcsolatotok utolsó időszakában már nem szerelemből, hanem megszokásból/sajnálatból/félelemből volt melletted. Most megelégelte. Teljesen normális, hogy ennyi idő alatt megváltozott. És az is, ha több szabadságot szeretne. Inkább engedd el, ha akar, majd keres.
2011. jan. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

Én sem értek egyet azzal, hogy nem szeretett.

Egy viszont biztos: ha ő úgy döntött, hogy nem akar tovább veled lenni, tiszteletben tartod. Nem levegőre van szüksége, hanem másra, nem rád.

Ha tényleg szereted, elengeded, hogy mással legyen boldog.

Te sem lennél boldog, ha minden percben tudnád, hogy szánalomból van veled, nem azért, mert szeret. Keress olyan lányt (természetesen nem azonnal, hanem ha ezt már kiheverted), aki szeret.

2011. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Az én helyzetem is nagyon hasonló!VOLT!Nálunk 3 és fél év után.Párom azt mondta,megváltozott valami,de nem velem van baj,ne aggódjak.Nem gondoltam,hogy másikszereplő is lehet köztünk,tűzbe tettem volna érte a kezem.Ő is az mondta,isten ments,nincs neki senkije,nem kell ilyenre gondolni.Igyekeztem a kedvébe járni,hagytam neki szanadidőt,mikor külön voltunk két napot,arra gondoltam,biztos szegénykém kalitkában érezte már magát,sokat voltunk együtt,stb,és biztos most emészti magát,hogy így alakult.Hát,két hónap így eltelt,és kiderült,hogy pont ennyi ideje másba lett szerelmes.Nem merte elmondani.Lebukott!mikor éppen szaladtam hozzá,hogy nem jó ez így,hogy két napja nem láttam,nem volt egyedül.Igaz,nagyon lelkiismeretfurdalása volt,és van is azóta.Szóval,légy résen,nagyon jól elhitetik,hogy nincs harmadik!!De előbb utóbb észereveszed.
2011. jan. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
A legjobb indulattal is csak annyit tudok neked mondani h ez a hajo mar elment!!Hasonlo cipobe leptem en is csak nekem annyi volt h a lany szakitott velem dettora ugyanezek miatt 5 ev utan:S!!!Ja es hozzateszem h akkor mentunk ki 6 honapra kulfoldre es mikor kiertunk 1 honapra ra vege volt!5 honapot kellett szenvednem mellette mire haza birtam jonni elment mindentol a kedvem a hangulatom a beka segge alatt volt!De tul kell tenned magad rajta es elore nezni!Ja es ne ess bele ugyanabba a cipobe mint en h probalkoztam en visszaszerezni de ugyse fog osszejonni ha mar egy kapcsolatban az egyik fel azt mondja h mar nem szereti a masikat akkor az visszafordithatattlan!!!sajnalllak teged mert te vagy az aldozat de hidd el nem eri meg meg utanna futni probalj meg tarsosagba menni es valaki massal kezdeni egy ujat!!!!En is ezt teszem ahogy hazamegyek Februarban!!!Sok sikert
2011. jan. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

igen, nincs kizárva hogy az utolsó hetekben tényleg csak megszokásból volt velem. ahogy ő mondta: szobatársként. :(

de nekem nagyon-nagyon sokat jelentett ez a 4 év, és szerintem neki is... azt sem értem, hogy miért nem ad még egy esélyt... miért nem mondja meg, hogy min változtassak? ma találkozom vele, de félek h megint könyörögni fogok neki... amúgy holnap akar költözni, és félek, hogyha megteszi, akkor nem egyhamar találunk vissza egymáshoz. gondolkodtam az öngyilkosságon is, de hülyeség, mert több kárt okozok vele, mint hasznot. egyszerűen nem tudom, és nem is akarom elengedni...

2011. jan. 19. 10:05
 9/36 anonim ***** válasza:
hány éves vagy???
2011. jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
mindketten 21 évesek vagyunk
2011. jan. 19. 10:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!