Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy 14 éves lány egy 18 éves fiuval szexel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 10:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy az ő dolguk
2010. máj. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
úgy értettem, hogy korainak meg helytelennek tartjátok-e..? Légyszi komolyan és ne hülyeségekkel válaszoljatok...
2010. máj. 31. 10:31
 3/35 anonim ***** válasza:
89%

pedofília, most komolyan, az ilyen lányok hamar elvirágzanak, ha korán kezdik őket öntözni és huszonéves korukra harmincat ütik belülről


én lányként 14 éves koromban, inkább a tanulással meg babázással foglalkoztam, 21 éves koromig nem feküdtem le senkivel és nem is bántam meg, mert akikkel lefeküdtem volna mind menekülnék tőlük mai fejjel, mert gáz emberek

2010. máj. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
az elvirágzást légyszives bővítsd ki nekem!
2010. máj. 31. 10:34
 5/35 anonim ***** válasza:
41%

Pedofília: (csak a helyzet tisztázására)

[link]


"Szexuális vonzalom nemileg éretlen (13 éves vagy annál fiatalabb) gyermekek iránt. Betegségként tartják számon (DSM 302.2), amely azonban pszichiátriai segítséggel kezelhető."


Na. Egyébként az elvirágzás alatt gondolom azt értette az előttem szóló, hogy hamar kiéghet az illető, tudod, mint amikor megkóstolod életed legfinomabb csokiját, és utána már semmi másra nem vágysz, nem éred be a "katica tortabevonóval", mindig keresed a kielégülést, ám ez hamar érzelmi ellehetetlenüléssé válik. Kiégsz, nem tudsz teljes életet élni.

2010. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
41%

miota vagytok eggyutt???szereted?ő szeret?megvagy rolla bizonyosodva??

egyebkent te tudod te eleted de én nem basznam el ezzel az eletem mert ez orok eletre kihato cselekvees,amire egesz eletedben emlekezni fogsz ez oan mint mikor elsoben bemesz az iskolaba,kapsz eggyest,v az elso otosod, az első csokot,mert azis felmerulhet miwan ha odadod magad es otthagy?nemtom hagyott e mar ott vlki ugy h nem fekudtetek le,haat engem maar igen es akkor osszetorott bennem minden hat meg akkor h ereztem volna magam ha lefekszem wle.....nemsoka 16 leszek es meg szuz avgyok,van baratom,es hiaba szeretem pedig tenyleg angyon szeretem es o is engem,barmire kepes lennek vegette,de nemszandekozom lefekudni wle sőőt...ha kibirtam 16 eves koromig akkor kibirom meg 1-2 evig,ugyanis hiaba 15-16-17-18 eves vlki lehet h testileg kivan fejlodve de vlki meg 20 evesen sem kész rá lelkileg:)

2010. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Korai. 18 évesen lehetne már annyi esze a fiúnak, hogy várjanak még, mert ez nem tesz jót a lánynak, ha ilyen korán szexel. Ha a lánynak még nincs ennyi esze, azt aláírom, de a fiúnak már kéne hogy legyen. Gáz.
2010. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
14 jesszusom ilyenkor még a tanulással törődj kislány vagy még.Tudom hogy azt hiszed már nagy vagy de ráérsz ezzel még.Ilyenkor még nem lesz jó a szex azt felejtsd el max a pasidnak.De ha semmiképp nem lehet erről a baromságról lebeszélni akkor legalább rendesen VÉDEKEZZ!!!!!
2010. máj. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

A 18 éves srác dolga, ha ilyen fiatal kislánnyal kezd. Én biztos nem tenném.


A kislány meg ezzel csak azt bizonyítja, hogy nagyon könnyen befolyásolható, ami előrevetít egyfajta jövőképet...


20F

2010. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ez nem olyan nagy különbség. Bár tény, hogy azért a nőiesség ilyen korban még csak kibontakozóban van...


Amúgy én 14 éves koromban feküdtem le az első barátommal aki akkor 18 volt. Sokat cukkoltak minke, de soha nem vettük magunkra és végül 4 évig együtt voltunk. Ha te is hasonló helyzetben vagy, nincs ezzel baj. Neked kell érezned, hogy szeretnek-e, és szeretsz-e.


Kiégni meg nem fogsz ettől, ezt ne hidd el senkinek. Ezegy ősrégi duma, tévhit, kb olyan mint a "maszturbálástól összezsugorodik az agyad" és társai. Az idősebb korosztályban terjesztették el az ekölcscsőszködés miatt.


21/L

2010. máj. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!