Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lányok, ujjazzátok...

Szűz lányok, ujjazzátok magatokat? Félek, hogy fájni fog!

Figyelt kérdés
Nem fájt mikor először csináltad? Én félek,hogy fájni fog és nem merem, viszont már nagyon vágyom rá! Mindig nagyon nedves vagyok, de mikor be akarom tenni akkor feszül és nem merem tovább!!! :S
2010. máj. 31. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem ujjaztam mikor szűz voltam.Ha hiányod van,csináld pasival!
2010. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt, és nem erőltettem. Próbálj máshogy örömöt szerezni magad, izgasd a csiklód.
2010. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem lenne jó,ha magadnak vennéd el a szüzességedet szerintem,szóval nem próbálkozz ezzel.Ha már kívánod,kész vagy a szexre.Nincs barátod?
2010. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

én próbálkoztam, éés nem is ment...

ugyanez volt velem is, kiváncsiságból akartam csinálni, de erőltetni kellett, szóval nem is folytattam..:D várj egy pasira, na ők tudják mitől döglik a légy...:D sőt még én úgy is próbálam, hogy a barátom miután "végzett" cska kiváncsiságból benyúltam magamnak, és semmi éllvezetet enm okozott..:D magamnak nem tudom úgy csinálni hogy jó legyen.. max simogatom magam..

2010. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem fáj. Az fájt egy kicsit amikor azt hiszem kiszakítottam a szűzhártyám, amikor a g-pontot kerestem. De az vibrátorszerűséggel volt.

19/l

2010. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
28%
Nekem nagyon fájt, spriccelt a vér nem tudom ez mostt nálam betegség vagy nem tom és egy 7cm vastag oszloppal csináltam.
2010. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nagy a libidóm, és már egész fiatalon ujjaztam magamat, és egyáltalán nem fájt, két ujjal sem. ez valószínűleg azért lehet, mert alkatilag nagyobb lyuk van a szűzhártyámon. lehet neked vastagabb a szűzhártyád. ez minden lánynál különböző.
2010. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is a legjobb, ha a hüvelyedet meghagyod a barátodnak. Nem kell elsietni, amíg szűz vagy, érd be azzal, hogy a csiklódat simogatod.
2010. jún. 1. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én ököllel csinálom xD


és rendszámtábla is befér

2010. jún. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

én mikor szűz voltam, akkor nekem nem fájt ha ujjaztam magam...sőt tök jó volt:D

de ez szerintem emberfüggő h kinek mekkora "rés" van a szűzhártyáján:) szal ha feszít akkor ne csináld inkább, hidd el jobb ha a barátod veszi el =)

2010. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!