Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lányok, ujjazzátok...

Szűz lányok, ujjazzátok magatokat? Félek, hogy fájni fog!

Figyelt kérdés
Nem fájt mikor először csináltad? Én félek,hogy fájni fog és nem merem, viszont már nagyon vágyom rá! Mindig nagyon nedves vagyok, de mikor be akarom tenni akkor feszül és nem merem tovább!!! :S
2010. máj. 31. 21:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Nem lenne jó,ha magadnak vennéd el a szüzességedet szerintem,szóval nem próbálkozz ezzel.Ha már kívánod,kész vagy a szexre.Nincs barátod?"


Ez hülyeség. Attól még hogy nem lesz szűzhártyája, ugyanúgy szűz marad. Akkor nem lesz már szűz, ha megtörténik az első aktus, azaz egy pénisz kerül a hüvelyébe.

2010. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Még az előzőhöz is hozzátenném, hogy egy szűz is megveszhet a "szexért"...
2010. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nekem az első ujjazás nem fájt..De ha nagyon fáj sztem ne erőltesd..Viszont mióta próbálkozol az ujjazással??
2010. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%
18:54-tőlkérdezném: Nem jobb,ha egy pénisz szakítja át a szűzhártyát,mintha magának csinálja?Amúgy a szűzhártyának nem véletlenül az a neve ami.Azért kapta,mert azt az első aktus során átszokás szakítani és onnantól nem szűz az illető.
2010. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Igen, elsőre fáj, vérzett is de aztán egyre jobb érzés:), és már nem is fog fájni
2010. jún. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

20:59


fogd má fel, hogy egy szűz lány, aki fel van izgulva és akar valamit a hüvelyébe, nem mindig rendelkezik pasival, és nem akar magába engedni bármilyen jöttment farkat, mert neki olyanja van.

bazzeg, ez nem úgy van, mint a férfiaknál, hogy ha kanosak, akkor egy döglött macskatetemet is képesek megdugni.

2010. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!