Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még szüz vagyok, és most...

Még szüz vagyok, és most fogjuk a barátommal kiprobálni az orál szexet. Hogyan tisztálkodjak elötte?

Figyelt kérdés

szeretném ha nem lenne semmi gond ott lent...pl.hogy büdös vagy szörös.mert már igy is elégé szégyenlem a puncimat elötte mert hosszuak a kisajkak és nekem nem teccik.

szoval kéne pár ötlet hogy tudnék segiteni a dolgon

elöre is köszönöm szépen


2008. okt. 24. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Hogy szőrös, az nem baj, az a természetes. (Párodé is szőrös.) Ha szeretnél rajta igazítani, azt lehet pl. hogy oldalt ne lógjon ki a szőr a bugyiból - de azt sem muszáj. Később kialakul, hogy Neked hogy tetszik jobban.

Nem büdös az, csak ha pl. beteg vagy, avgy régen fürödtél - a nemi szervednek van egy természetes illata, de ezt a férfiak szeretik!

Előkészülni különösebben nem kell, ha aznap már fürödtél. Wc használat után nem árt alulról megmosakodni.

De ha biztosra akarsz menni, mielőtt belevágtok komolyan a dolgokba, beugrasz a fürdőszobába, és megmosod a nemiszervedet, vagy akár alulról gyorsan lezuhanyozod. (CSak vigyázz, öblítsd le róla a tusfürdőt, mert nem jó íze van!) De a barátod is tegyen akkor hasonló előkészületeket. Legtöbb fiúnak azért ez természetes, hogy ha akcióra készül, pl. pisilés után vagy amúgy is mindenképp megmossa.

2008. okt. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
JA, ha nincs lehetőség mosakodni, ajánlom az intim törlőkendőt. Ennek használata nem kötelező, csak ha Neked úgy jobb a közérzeted, nem árt, ha van Nálad!
2008. okt. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Ha megpróbálod egy picit megtrimmelni a szőrzetet, az nem baj, bár az se lenne gond ha tudnád hogy a párod a szőröset szereti, vagy a kopaszt.


A fürdést előtte mindenképp javaslom vagy antibakteriális tusfürdővel, vagy szappannal!

2008. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Nem szeretek nyalás után köpdösni, szóval én a kopaszt részesítem előnybe, meg ne is legen borostás, mert az sérti a nyelvemet, szóval frissen borotvált, epillált ^^

Tisztának meg természetesen tiszta, ne legyen 3 napos döglött halszag :D

2008. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem mindenféleképpen kérdezd meg a barátodat hogy a szőrös vagy a kopasz.

Az én barátom nekem már kijelentette hogyha le merem borotválni nem hajlandó együttlenni velem.Szoval van aki természetesen van aki borotválva szereti.

Amugy meg előtte mindenféleképpen mosakodj.

2008. okt. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A nemi szervnek nem biztos, hogy jó az antibakteriális tusfürdő, irritálhatja. Szerintem a sima is megteszi.
2008. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretkezés előtt (amihez nálunk mindig hozzátartozik az orál is) mindig meg szoktam fürdeni(sima tusfürdő,intim mosakodó,vagy szappan). Ez nem előírás és a párom sem várja el ,de én valahogy jobban érzem magam úgy...A lényeg, hogy aznap mindenképpen mosakodj meg! Nyugi, nem leszel büdi, a fiúkat felizgatja a lány puncijának illata :)

Szőrtelenítés terén pedig szintén a saját tapasztalatomat írnám le: Első szeretkezés előtt (ami valójában csak orál volt) én sem nagyon tudtam eldönteni,hogy akkor most kopasz legyek-e vagy maradjak szőrös.Így a köztes megoldást választottam, a nagyját leborotváltam,de a szemérem ajkaimon hagytam egy kis (rövidre vágott) szőrt. Aztán a dolog után megkérdeztem a párom,hogy neki hogyan tetszenék a legjobban.Ő a kopaszra szavazott, így a későbbiekben mindig leborotváltam teljesen és mostmár ez számomra is teljesen természetes.

2008. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
65%
hát, alaposan
2008. okt. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, a mindennapi fürdésen kívül, elegendő, ha a legutóbbi fürdés után volt nagydolgod a fenekedet megmosni. Nekem nagyon tetszik a szőrös punci, és a punci illata. Szőr kérdésben próbálj puhatolózni a barátondnál, vagy rá is kérdezhetsz, ha gondolod.
2008. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A szőrről kérdezd meg a párodat,hogy ő hogy szeretné,utána alakítsd kedved szerint.

Ezek után tudom ajánlani a LACTACID FEMINA nevezetű intim higéniai mosakodó gélt,ami nem tartalmaz szappant és esetleg irritáló vagy allergiát okozó összetevőket, jól tisztít,és finom illatú lesz tőle a puncid..:)Mellesleg,ebből a termékből van intim törlőkendő is,ami nagyon sokat segít,ha pont nem tudtál valamilyen okból megmosakodni....

Remélem segítettem,sok sikert!:)

2008. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!