Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? Hogy szabaduljak...

Mit tegyek? Hogy szabaduljak meg a saját általam kreált szorongástól?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok és még nem volt meg a férfivá válásom.

Ennek a dolognak több oka is van ami egy bizonyos szorongást okozott nálam!

Először is nem vagyok teljesen megelégedve a méreteimmel! Másodsorban sajnos iszonyatosan büszke ember vagyok aki fél bevallani magának és másoknak is a problémáit!

Igazábol teljesen el vagyok akkor mikor egyedül vagyok és nem tápláloksenki iránt érzelmeket! Igaz igazán szerelmes még nem voltam soha, egészen idáig!

Öszejöttem egy 18 éves lánnyal aki szó szerint az én tükörképen és fordítva, már ami a belsőséges dolgokat illeti:) Szerintem ő már nem szűz! A félelmem az,hogy mivel van köztünk 4 év köztünk, többet vár tőlem,mint az eddigi partnereitől, partnerétől!Így részéről a csalódás majdnem 100%!

Félek, szorongok és rettegek!

Pedig szerelmes vagyok és teljesen egészséges!

Csak az ember az örökké elégedetlen


2008. okt. 25. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudod mi a bajod, akkor már tudod, min kell túllépned. Szard le és kész, ezek nem problémák ember.
2008. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a lány a tükörképed, akkor egy megértő, kedves lány lehet. Emiatt szerintem ne aggódj, ha megmondod neki mi aggaszt, meg fogsz könnyebbülni. Megértem, hogy félsz, hiszen szerelmes vagy és nagyon meg akarsz felelni neki. De hidd el, egyik kapcsolat sem úgy kezdődik, hogy azonnal hihetetlen jó a szex. Ez is egy folyamat, amíg szépen kialakul, és összehangolódtok.

Petranova

2008. okt. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp legyél őszinte vele, hiszen egy kapcsolatnak az az alapja. Szerintem meg fog érteni, és ő fog átlendíteni ezen a "dolgon" téged, és fel fog szabadítani benned egy csomó gátlást. A normálisan gondolkozó lányoknak nem akadály egy szűz fiú. Pláne olyan, aki 22 éves.
2008. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És az sem utolsó szempont szerintem legalábbis, hogy a fiúk később érnek, mint a lányok, kb 4- évvel.

Tehát ilyen téren pedig pont egykorúak vagytok...:)

2008. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köazönöm az eddigi válaszokat!


Én is hasonló következtetésekre jutottam, csak hát kéne egy nagyon nagy adag bátorság mindezen dolgok bevallásához!

Ami még jobban megnehezíti a dolgot az az, hogy ennek a lánynak az egyik legjobb barátnője az én legjobb barátom felesége. És szerintem majdnem biztos, hogy minden apró részletet megvitatnak, nehezen néznék a szemükbe, ha mind ez kitudúdna!


pff Tiszta F.SZ vagyok!!!!

2008. okt. 26. 11:08
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ezt nem fogod kinoni... en 29 vagyok felesegem van. En is azt gondolom, hogy gond van a meretemmel, Volt tobb baratnom, de egyik sem panaszkodott sot. Ja es a felesegem abszolut elegedett a taljesitmenyemmel... Szoval a lenyeg az, hogy ez csak neked szamit.
2008. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!