Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogyan szabadulj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogyan szabaduljak meg tőle?

Figyelt kérdés

Haveri társaságban az egyik fiútól kaptam egy ékszert. Megmondtam neki, hogy nem fogadom el,de mégis eljuttatta hozzám. Számtalanszor a tudomására hoztam, hogy nem lesz közöttünk semmi sem. Ilyenkor azt mondja, hogy nem vagyok az esete, nem akar tőlem semmit, de szerintem ez nem igaz.

(nemesfémet meg ugye csak úgy nem ajándékoz az ember)

Nem tudom, hogy mit csináljak az ékszerrel. (és különben is, ilyen ajándékot csak hozzám érzelmileg közelállótól fogadnék el -pl.:rokon, szerelmem)

Legszívesebben visszaadnám, de az nagyon bunkó dolog lenne. Így viszont azt hiheti, hogy van nálam esélye. Ez pedig nem igaz.

Haver kategóriában van (nem leszünk barátok, azt már eljátszotta, mert nagyon csúnyán megalázott mások előtt), nincs közös témánk, párbeszédünk is nagyon erőltetett.


2011. jún. 23. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Passzold el a vaterán.
2011. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 napietus ***** válasza:

nagyanyám azt mondta, egy hölgy ékszert és bundát bármikor bárkitől elfogadhat, az nem kötelezi semmire :)


én ennek ellenére, ha így áll a dolog visszaküldeném postán a címére. főleg, ha megalázott, nehogy már Te finomkodj vele...


29/N

2011. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utáltasd meg vele magad! Égesd be, ilyesmi... többet tutira nem fog hozzád szólni.
2011. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megalázott?Megbántott?Mit kell finomkodni vele?Én visszaadnám neki simán,az sem érdekelne,ha ez sz*rul esne neki! ;)
2011. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem se kellene tőle, főleg hogy megalázott !postázd vissza a küldőnek
2011. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Én is a postában gondolkodtam, de tartok tőle, hogy visszaküldi vagy hogy személyesen hozza el.

2011. jún. 23. 23:02
 7/8 napietus ***** válasza:
ha személyesen odamegy, tagadtasd le magad. ha szüleivel él, akkor feladhatod a levelet az apja/anyja nevére is, benne egy kisebb lezárt borítékba a gyűrű, és arr írd az ő nevét. így nem ő veszi át, tehát át lesz véve.
2011. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Vagy!

Elmentek együtt valahova persze nagy baráti társasággal együtt, és megmondani, hogy ők a barátaim és Te pedig nem vagy az, és visszaadni az ékszert, majd faképnélhagyni, nekem ez már bejött:P

Sok sikert!

2011. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!