Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit fog gondolni a csaj?

Mit fog gondolni a csaj?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, h még nem feküdtem le senkivel, és most kilátásban van egy tapasztaltabb csaj. De nem tudja, h én még szűz vok.Ha lefekszünk, úgyis észreveszi, h még nem voltam senkivel, nem? Elég nagyszájú és rámenős csaj. Ez nagyon gáz lehet, úgy értem, nem fog miatta cikizni, vagy vmi? Nem járunk, csak szex lenne.
2010. jún. 4. 17:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
16/F
2010. jún. 4. 17:36
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, h mi a helyzet! Az a legtisztább és akk neked sem kell parázni, h mi lesz.
2010. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és nem fog ettől visszahúzódni? mer csak szexkapcs lenne
2010. jún. 4. 17:48
 4/11 anonim ***** válasza:
nehéz dió. hány éves a csaj és mennyi pasija volt már?
2010. jún. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ő is 16. nem tom mennyi pasija volt már, de az biztos, h sok pasival feküdt le sztem 5-nél többel

és ez 16 évesen sztem sok

2010. jún. 4. 18:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Élből hagynám a francba. Az a legesélyesebb, hogy az első alkalom után bele fogsz zúgni, aztán megy a drámázás, köbö idiótát csinálsz magadból egy kérges lelkű kölökribanc miatt... Szerintem várj. Esetleg ha a muterja rendben van még, akkor az a korosztály nyugisabban újítható.
2010. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, hogy még nem volt senkid, az gáz ha a csajnak 16 évesen tényleg 5-nél több pasija volt.


KÉRDÉS: Te egy ilyennel szeretnéd először csinálni???

Gondolkodj el azon, hogy nem érné-e meg várni, hogy találj valaki olyat, akit szeretsz, akivel tényleg egy élmény lenne.

2010. jún. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Azt mondja már meg nekem valaki ha egy 16 éves fiú 5-nél több lánnyal volt, akkor mért csődör? Ha lány van így meg mért kur.va?


Az eredeti kérdésre válaszolva: Mond el neki, lehet még pozitívum is lesz, hogy ő avat. Illetve tapasztalt lánnyal szex kapcsolat, meg szüzesség elvesztés(persze ha csak ha nem zúgsz bele) igen hasznos lesz a későbbiekben.;)

2010. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

"esetleg ha a muterja rendben van még, akkor az a korosztály nyugisabban újítható."


:D:D:D ez nagyon nagy :D

2010. jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hali kérdező, megvolt a dolog? hogy ment, rájött?
2010. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!