Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy csaj elveszti egyik...

Ha egy csaj elveszti egyik este a szüzességét, másnap, és a rákövetkezendő pár napokra mien hatással járhat?

Figyelt kérdés

Értem ezt arra h pl menstruációzás , has / alhasfájdalom , stb.

És a következő napokban élvezni fogja e a szexet?Nem fog neki fájni v vmi?


2010. jún. 5. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem utána 2-3 napig ilyen barnás vérzésem volt de nem fájt a hasam vagy ilyesmi, rendesen megjött utána pedig nem is védekeztünk(ezt már nagyon bánom).
2010. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem rosszabb volt a közérzetem.. idegesebb voltam..

ettől függetlenül élveztem..

hát hasi fájdalmam nem volt.. csak minimáisan..

2010. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest hogy a szex egy tök jó dolog, állandóan siránkozást hallani a fiataloktól. Nézd, még senki sem halt bele. Probléma akkor lehet, ha nem a megfelelő partnert választja, és később meggondolja.
2010. jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Nekem utána 2-3 naponta egyszer pecsételő vérzésem volt, ez úgy 1 hétig. Azon kívül semmi változás nem volt. A következő napokban meg nagyjából mindig én kezdeményeztem a szexet, nagyon kívántam és élveztem :)
2010. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
menstruációzáááás XDDDD
2010. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
háááát xD kicsit sántit majd ha 1x-2x átmész rajta:D de amugy semmi különös...és ez tél vicces xD "menstruációzás"xD
2010. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!