Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ma vesztem el a szüzességem...

Ma vesztem el a szüzességem nagyon félek és van egy kis gond is segítesz? Vagy ez kínos?

Figyelt kérdés
Na szóval 17/L vagyok kb 2-éve járok a barátommal és már az gondoltuk itt az ideje h megtörténjen ő már nem az én ,ég igen na de van egy kis bibi most szerencsére még nincs velem ugy hogy van időm h írjak ide és h válaszokat adjatok....Az a biibi h nem borotválom.....és hát elég szőrös és a fenekem is a lábam sem az ilyen dolgok nem csak "az" mit csináljak ez kínos?
2010. jún. 14. 21:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
bocsi,de ez kicsit durva,hogy 2 éve együtt vagytok és semmi nem volt és ma meg durr bele.inkább pettingelni kellene egy kicsit nem gondolod?
2010. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Egyettértek. Pettingeljetek inkább, ismerjétek meg egymás testét, tapasztaljátok ki, mit szeret a másik. Egy kapcsolat a hálószobában nem csak a szexről szól -.-

Egyébként ha most borotválod le először, akkor számíts rá, hogy kellemetlen érzés lesz.

És még valami: nyugodtan-kérdezd-meg-ő-mit-szeret. Szőrös, nemszőrös, fazon. Én megkérdeztem anno:D (meg ő is tőlem). - és ilyen téren is kell próbálgatni:) Meg a változatosság se semmi:D

2010. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:

Én gyantáztatni szoktam, szerintem ha legközelebb lesz rá időd, akkor inkább azt próbáld ki! Nem mondom, hogy nem fáj, de 5 perc alatt túlvagy rajta, a kozmetikus a fenekedről is le tudja szedni, ha nagyon vészes a helyzet!

Egyébként nem hiszem, sőt biztos, hogy nem fog emiatt meghátrálni, legfeljebb mondja majd, hogy léegközelebbre szedd le! :)


19/L

2010. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

most már m1

:'(

2010. jún. 15. 16:28
 15/22 Senkimégisvalaki válasza:
Na, mi volt? :) Elrettent?
2010. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi....Olyan volt h hívott mobilon azt gondoltam elmegyünk hozzá...de itt megállt a menet..Olyanokat kezdett el mondani h nem ér ré hagyjam békén már nem számít mit csinálok szakít velem de ez nem semmi még 2-év alatt miközben velem volt ő folyamatosan csalt engem és kitalálhatjátok h kivel....
2010. jún. 15. 21:20
 17/22 anonim ***** válasza:
na kivel? amúgy ez így elég érdekes hogy pont most írod hogy elhagyott. na mindegy. azért várjuk a választ...
2010. jún. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
szegényke :S kivel csalt meg? :S amúgy nem éri meg szomorúnak lenni, nem érdemel meg ez a pasi téged! ha egy ajtó bezárul, nyílik helyette 100 másik is ;)
2010. jún. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Na most hogy szabad vagy... keress egy másik pasit... :D Egy rendesebbet! És ne várj 2 évig!


Am talán... A Barátnőddel?

2010. jún. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

igen hát ez várható volt...e mér pont vele hisz a bnőm hozod vele össze.

Egymás mellett laknak és volt már olyan h a "barátom" ott volt nála mikor felhívtam vagy épp együtt mentek el valahozá de ki goondolta volna nemM?

2010. jún. 16. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!