Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem vagyok beszédes meg...

Nem vagyok beszédes meg ismerkedős típus, elég unalmas ember vagyok, így hogy szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés
Semmi izgalmas nem történt velem, vagy ha megkérdeznek, hogy meséljek valami vicces történetet egyet se tudok.
2010. jún. 15. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom van valami érdeklődési köröd. Próbálj meg olyan lányokkal ismerkedni, akikkel megegyezik az érdeklődésed, ugyanazokat a dolgokat szeretitek csinálni stb. Akkor adja magát egy jó kis beszédtéma.
2010. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szyszkó válasza:
a neten több féle csajozási tanácsot adnak már mint a legjobb haverod amenyit tud olvas el párat hátha segít! de én azt ajonlom inkább h légy 1 kicsit beválalosabb nyomulj!
2010. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nem ezen múlik...vagy ha zavar akkor menj és csinálj ökörségeket a haverjaiddal :D én egy nap mek vhová már történik velem vmi ...és máris van mit mesélni
2010. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
őőő...nem tudom!
2010. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Legyél bedrogozva ha csajozol. Az alkoholt észreveszik, a drogot nem feltétlenül .)
2010. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tölst le egyet és telepisd fell a www.csjvagyok.hu rol neked megfelel vagy wowban kössél házaságot egy fiuval(ha lán ykaraktere van)
2010. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A csendes embereket mindig is lenézték. Nem tolerálják őket. A média is rögtön gyilkosként titulálja őket, akkor csodálkozunk, hogy a csendes embereket nem fogadják el.
2013. máj. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!