Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap lefeküdtem a barátommal...

Tegnap lefeküdtem a barátommal, volt koton de leesett és nemtudjuk mikor. Nem ment el. Ma reggel barnás, narancssárgás folyásom volt. és a ciklusom 13. napján voltam tegnap. Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 12:02
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
0%
13:13-nak igaza van és remélem terhes leszel amiért nem veszed a fáradtságot még ara se,hogy orvoshoz menj..hová süllyedünk emberek..
2010. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
*arra
2010. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim válasza:
93%

15 vagy ,nagyon fiatal, lehet hogy kicsit kidörzsölődtél azért volt barnás a folyásod..zstem kicsi az esélye hogy teherbe ess pláne ha nem is ment el benned .A szakirodalom szerint persze megvan a %os esély .

Amúgy tapasztalatból is beszélek ..nekem már volt párszor ilyen esetem ,és vettem be esemény utáni tabit, készülj fel h kicsit felborítja majd a hormonháztartásod!!

És ha nem vagy terhes és továbbra sem rendeződsz odalent ,menj el nőgyógyászhoz !A terhességnél vannak lehetnek nagyobb problémák is !! Szaal figyelj oda magadra!!


24L

2010. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim válasza:
100%
bunkó parasztok... miért kívántok neki rosszat? majd egyszer ti is így jártok, csak mondjuk nem terhesek lesztek, hanem halálos betegek, és akkor majd sírtok, hogy lehet, hogy nem kellett volna másoknak rosszat kívánni, hanem saját magaddal foglalkozni.
2010. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim válasza:
71%

Istenem, senkinek nem tűnt fel négy oldalon keresztül, hogy a palija NEM MENT EL?!!!!!!!! ááááááááá


Előváladékba meg valymi kevéske ondó lehet. 7 éven át megszakítással szexeltem mégse lettem terhes.


Ha nem élvezett beléd a pali nem is vagy terhes!

2010. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim válasza:
100%

Nem értem azoknak a válaszát akik ahelyett hogy hasznos válaszokat adnak inkább még bele is "rúgnak" a kérdezőbe .Miért kell bánatani valakit ha megpróbál segítséget kérni?? A Kérdező legalább nem felelőtlenül szexelt és használtak óvszert is(aról nem tehetnek hogy időközben lecsúszott),szerintem bárki kerülhet ilyen helyztbe.Szegény próbálja keresni a megoldást és akkor ezt kapja.Szomorú ami ezen az oldalon megy.

(Igaz 15 évesen nem kellene még szexuális életet élni de ez most nem ide tartozik.)

Kérdező ha bevetted a 72 órás gyógyszert ne félj nem leszel terhes.

2010. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
10%
anyád a bunkó paraszt..minek kell 15 évesen baszni...ezt nem értem..
2010. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim válasza:

*arról

*helyzetbe

2010. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim válasza:
100%

jó, attól mert te még nem dugtál 15 évesen, nem kéne rosszat kívánnod neki. én sem dugtam 15 évesen, csak 18 évesen, de mégsem vagyok rosszakaró, mellesleg védekeztek, és utána el is ment 72 órásért.


és de, egy bunkó paraszt vagy, erre nincs jobb szó, aki rosszat kíván a másiknak, az sajnos az.

2010. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
18%

13:55

Nézd már a 24éves vén kur*át:D

Menjen is tönkre a hormonháztartásod te fos!Ha már normálisan nincs eszed védekezni!

2010. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!