Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elvesztettem a szüzességem,...

Elvesztettem a szüzességem, másnap reggel megint lefeküdtem a barátomal. Tervezzük a harmadikat is. Félek hogy akkor se lesz orgazmusom:S Lányok neketek hanyadik alkalommal volt?

Figyelt kérdés
14L Nem is élveztem,az elős fájt,a második semleges volt..néha néha tetszett pár másodpercig... de az semi volt.
2011. jan. 5. 17:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
ó máj gád...
2011. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

valszeg rossz sráccal, rossz időben, a hely talán rendben volt :D

mit lehet erre mondani?

2011. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, nézzük újra: csináltál valamit, ami nem volt jó. Aztán megint, ami szintén nem volt jó. Aztán erre meg akarod ismételni?


És még csodálkozok, hogy szoknak rá az emberek a dohányzásra...

2011. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%

Vagy lelkiekben nem vagy elég érett rá (bár 14 évesen kitudja hogy testileg is mi van..) vagy pedig nem is szereted. Esetleg enm figyel rád kellőképpen oda.

Nekem mostanában lesz az első, szóval most csak az elméleti tippemet mondtam :)

15/L

2011. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:

1: fiatal vagy:9

2: volt már orgazmusod önkielégítéstől?? csikló-mivel mégszűz voltál) ha nem akkor próbálgasd ezentúl egyedül is és ha megismered a tested akkor könnyebb lesz

3: gondolom a barátod is max 16 lehet.. és tapasztalatlan, akkor ne is várd.:)


tehát soksok tapasztalat!

2011. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
nők a koruk előrehaladtával élvezik jobban a szexet. fiatal vagy még nagyon, természetes szerintem h tudod még annyira élvezni. majd kitapasztalod h mi a jó neked és mivel tudsz rásegíteni az orgazmusra.
2011. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

1. szüzesség kategóriában kérdezel mikor már nem vagy szűz, IQ-d mennyi?

2. 14 évesen talán azért korai, mert fiatal vagy és lehetséges ettől nem volt

3. tényleg az IQ-d mennyi drága? mert se nem jó helyre tetted fel a kérdést, de még büszke is vagy rá:) gratulálok:D

2011. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Te a harmadik alkalomtól várod a csodát?

Van akinek sosem lesz hüvelyi orgazmusa.

Egyáltalán csiklói orgazmust tudsz magadnak okozni?

Bár bocs, de te lelkileg iszonyatosan éretlen vagy a szexre. Vszínűleg egy jó darabig nem is fogod élvezni pont emiatt.

2011. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Félhetsz is. :/
2011. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%

Bizonyára még 14 évesen nem tudod, a nők többségének szüksége van arra, hogy a csiklóját is ingereljék. Ha esetleg a pettingel kezdtétek volna, akkor lett volna idő felfedezni egymás testét, működését. Ezzel így azonban sikerült az egész varázsát elvenni.

Önmagában a dugástól nem lesz orgazmusod (esetleg később, ha már tudod irányítani a tested és lesz egy profi partnered), a pasi keze működjön.


Emellett 14 évesen borzasztóan éretlennek tartalak a szexhez (nagyon kevés a kivétel, aki nem az), bizonyára nem hónapok óta tartó érzelmi alapokkal bíró párkapcsolat előzte meg az első együttlétet.

Sajnállak téged, mert úgy fogsz nagyon hamar kiégni, hogy fogalmad sem lesz arról, hogy mi az igazi gyönyör!

És azt is sajnálom, hogy a szüleid nem vigyáznak rád eléggé.

2011. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!