Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy szűz fiú análisan...

Ha egy szűz fiú análisan szeretkezett egy szűz lánnyal, akkor az a szüzesség elvesztését jelenti a fiú illetve a lány szempontjából nézve?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
fu b*szki tényleg öregszek...
2010. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Én is avattam fel így szüzet.Egyébként igen,elveszett a szüzesség.
2010. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

:D


Na ki vállalja a válasz rá?:D

2010. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Én is így vesztettem el a szüzességemet, megdugtam a barátnőmet hátulról. Sajnos nem használtunk elég síkosítót, így összeragadtunk, nem tudom kihúzni belőle. Azóta így járunk iskolába és ebből már mindenki tudja, hogy nem vagyunk szűzek.
2010. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ti hülyék. :D szerintem ez nem számít a szüzesség elvesztésének, mer csak akkor veszítjük el a szüzességünket ha a hüvelybe megy a pénisz. :D szal sztem nem.
2010. jún. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként az igazán betegek arra esküsznek,hogy a templomból kell lopni szentelt ostyát,ezt ráhelyezni a végbélre és így kell végrehajtani az anális deflorációt,hogy teljes legyen a gyalázat.A helyszín természetesen a templom.
2010. jún. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A fiú szempontjából is mindenképp annak tartom. Lefeküdt egy lánnyal, szexuális kapcsolatot létesített vele, megd..ta a lompossal, már nem szűz. Az már ízlés dolga, hogy azt a lyukat választotta, dehát "egészségére", átesett a tűzkeresztségen. A neve annak is közösülés. Anális közösülés.


A lány sem szűz ezután. Az egy dolog, hogy a szűzhártyája megmaradt, de a szüzesség lényege, ami értékes lényegi dolog a szüzességből az az érintetlenség, hogy még nem volt szexuális kapcsolata férfival (csók, simi nem számít). Nem pedig az a kis darab szűzhártya. (Mint ahogy még szűz az a lány, aki pasival nem volt, de valami miatt, tampon, akármi, már nincs szűzhártyája, attól ő még szűznek számít)


Szal az a csaj, aki szétk.r.tta a s..lyukát egy pasival, az már sem nem ártatlan, sem nem érintetlen, sem nem szűz, de ha máris így kezdi, akkor jó kis qurvapalánta....

2010. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
hát ettől még a lány szűz maradhat, ha egy jókora műbránerrel a szeretkezik a fiúval análisan...
2010. jún. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászóló, meggyőztél!!! :D

De komolyan, ha egy műbránerrel qrja s.be a csajt a fiú, akkor az még szűz marad. Ott a pont!


Igazából ez nem is szex, csak egy jó kis izgalmas orvosos játék...

khm...

2010. jún. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csajok! Ki szeretne ilyen jókat játszani? Hm?
2010. jún. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!