Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Természetes dolog ha késik a...

Természetes dolog ha késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

Nem kérek h***e válaszokat!!!

Elmúltam már 20 éves a menstruációm már egész pontos. Két hete vesztettem el a szüzességemet és ma kellet volna megjönnie. Máskor is előfordult már pár napos késés, de most a jeleit sem érzem (hasfájás, mell feszülés), pedig ezek a jelek kb 5-6 nappal előtte nálam már jelentkeznek. A barátommal védekeztünk, elvileg ki sem szakadt a gumi.

Előfordulhat, hogy az ettől való félelmemtől -és ezen felül van pár dolog ami idegesít mostanában- késik a menstruációm? Terhességi tesztet mikortól érdemes csinálni? Ugyanis ennek 2 hete.


2010. jún. 23. 10:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És tudom, hogy volt már ilyen kérdés, de szeretném, ha komolyan válaszolnátok és a saját tapasztalataitok alapján. Nem vagyok arra kíváncsi hogy 9 hónapot fog késni és hasonlók
2010. jún. 23. 10:35
 2/12 anonim válasza:
Tesztet már csinálhatsz ki mutatná. De szerintem a stressztől lehet meg az idegeskedéstől. Ne aggódj!!!De a biztonság kedvéért tesztelj!:)
2010. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak azért késik mert izgulsz. Nyugodj meg, szerintem kizárt a terhesség. Pár nem késés pedig simán belefér, sőt még egy hét is. Attól, hogy már beállt a menstruációd, még néha késhet, vagy megjöhet hamarabb. Nekem például volt olyan, hogy a stressz miatt 1 héttel hamarabb jött meg. Pedig általában azt mondják, a stressztől késni szokott, nálam fordítva van:D
2010. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*nap
2010. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a stressz miatt késik.
2010. jún. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
első vagyok.. elfelejtettem irni de nekem stressz miatt hónapokat(!) késett. jó, én kaptam gygyszert de sztem ne izgulj tényleg ez a pár nap semmiség!
2010. jún. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Olvastam már olyat is, hogy van akinek egy hónap kimaradt. De azért ideges vagyok.... ki tudja lehet nem vettünk észre valamit vagy nem tudom, mind ketten tapasztalatlanok vagyunk még. És az is igaz izgulok rendesen a vizsgák miatt is.
2010. jún. 23. 10:50
 8/12 anonim válasza:
Szerintem csináld meg a tesztet mert én óvszer és fogamzásgátló ellenére fogantam!!!!:)De olvastam hogy ha a szokásosnál többet aggótsz,idegesketsz...stb. akkor nelepődj meg ha késik!!!;)
2010. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hány nap után érdemes megcsinálni a tesztet?
2010. jún. 23. 12:15
 10/12 anonim ***** válasza:

az első szex is felboríthatja kicsit a hormonháztartást, ne izgulj, mert akkor még többet késhet!

21 L

2010. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!