Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nincs átszakadva a szűzhártyám...

Nincs átszakadva a szűzhártyám. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
barátom nem hatolt belém, csak kiverte nekem, és lehet h utána olyan kézzel simogatta a puncimat, már nem nagyon emlékszem. de ez bugyin keresztül volt. szoval ijen ruhán keresztüli sex volt. ha esetleg elcsúszott volna a bugyi vagy valami ...lehetek terhes? 5 napja késik a menszim. (mondjuk sosem pontos, jó persze néha pontos de általában nem. )
2010. jún. 23. 15:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kizárt,hogy terhes vagy
2010. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Mit is vert ki neked a barátod?:D:D
2010. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
valószínűleg ez a változékony időjárás kavar be
2010. jún. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát nagyon remélem.
2010. jún. 23. 15:34
 5/15 anonim ***** válasza:

figyi... nem, nem lehetsz terhes, ha nem történt tényleges aktus és csak a bugyidat kente össze spermával:p

de szerintem még korai, h a barátoddal így legyél együtt, ha még ennyire nem vagy felvilágosítva. jóindulatból tanácsolom neked, ne sértődj meg rajta, de még abszolút éretlen vagy hozzá. legalább kérdezd meg a biosz tanárnődet, ha anyukád nem világosított fel, vagy nézz szét a világhálón, van egy csomó oldal tiniknek, ahol elmagyarázzák a testük működését.

2010. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
xDmit vert ki?:D a fogadat?
2010. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló. nem sértődöm meg egyáltalán. csak tudod minden öszejött.. nem is nagyon emlékszem, a menstruációm is késik, és megijjedtem.
2010. jún. 23. 15:37
 8/15 anonim válasza:
jó, de mond már, hogy mit vert ki:D
2010. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hát na szerinted mit?
2010. jún. 23. 15:43
 10/15 anonim válasza:
53%
azt írtad, hogy: "csak kiverte nekem" csak azt nem vágom, hogy mit vert ki neked:Dde mindegy hagyjuk...
2010. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!