Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nincs átszakadva a szűzhártyám...

Nincs átszakadva a szűzhártyám. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
barátom nem hatolt belém, csak kiverte nekem, és lehet h utána olyan kézzel simogatta a puncimat, már nem nagyon emlékszem. de ez bugyin keresztül volt. szoval ijen ruhán keresztüli sex volt. ha esetleg elcsúszott volna a bugyi vagy valami ...lehetek terhes? 5 napja késik a menszim. (mondjuk sosem pontos, jó persze néha pontos de általában nem. )
2010. jún. 23. 15:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

tényleg elmondhatnád, hogy mit vert ki neked :D

vagy hermafrodita vagy? :D

jah és az nem menszi hanem mensi maximum..

hány éves vagy 13? -.-

2010. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nehéz a magyar grammatika... :) nekem - birtokos viszony? részes viszony? :))
2010. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én értem:D A barátja kiverte a farkát utána lehet g**is kézzel nyúlt a puncijához.:D "kiverte nekem" magyarán kiverte előttem akart lenni.
2010. jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
NEM vagy terhes,azért késik a menstruációd,mert rendszertelen a menstruációd...ez van:S
2010. jún. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mi vagy te?..Szuz Maria? Az mar biztos hogy terhes leszel csak akkor ha benned volt a csavo!!!! Nem feltetlenul kell beledelvezzen..De benned KELL legyen ehhez!
2010. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!