Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha a szűzhártyámat már átszakí...

Ha a szűzhártyámat már átszakította a barátom ujjazással, akkor az első együttlétnél könnyebb lesz ugye?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az ujjazás nem fájt, és tuti. hogy átszakadt a szűzhártyám. Mégis félek, hogy az első szex fájni fog nagyon :S Lehet, hogy csak azért, mert rendesen beijesztettek páran. Előre is köszi a normális válaszokat.
2010. jún. 28. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
drága a szűzhártya eleve lyukas. ha nem lenne az akkor szerinted hogyan folyna ki a vér amikor menstruálsz???
2010. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha már fistingelt is és az se fájt, akkor egyet se félj
2010. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Iggeeen, fájni foooggg. Van is mitől tartanod kedvesem! De 1-2 év múlva már könnyebb lesz, várd meg a végét.
2010. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szerintem hanyagoljátok a Szexet amíg a saját testedet se ismered......... nem bántásként írom, de ez a baj hogy lehettek vagy 14-évesek és fejetlenül nekivágtok. (habár te még az értelmes kategóriába tartozol, hisz legalább veszed a fáradságot és érdeklődsz a dolgok iránt) Egyébként ha a srác ügyes és teis megfelelően el tudsz lazulni akkor hidd el hogy sokkal könnyebb lessz.
2010. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha valamennyire átszakadt.Akkor is lehet hogy féjni fog.
2010. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
22:29 vagyok.... remélem nolmárisan fejeztem ki magam. 19/f
2010. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha nme fájt amikor átszakadt, akkor miért fájna, ha már nem szakad sehová... nem értem az okfejtésedet.. közölted, h biztosan átszakadt.
2010. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg fájni fog, mivel a szüzesség elvesztésekor nem feltétlenül a szűzhártya átszakadása fáj, hanem az, hogy az izmok alkalmazkodnak, mivel még nem elég rugalmasak. és nem csak az első alkalom, hanem az első 5-10 alkalom fájni fog még. ki lehet bírni, csak ne adjátok fel, és előbb-utóbb számodra is élvezetes lesz a dolog.

17/L

2010. jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Jaj kérlek benneteket... Ne félj, nem fog fájni! Ha eléggé beindulsz, és nem félsz, akkor csak kicsit furcsa lesz, de egyáltalán nem fáj! Akik azt mondják, hogy a szüzesség elvesztésének fájni kell, azok előbb kezdték el a nemi életet, minthogy készek lettek volna rá. Várd meg azt a pillanatot, amikor külső nyomás nélkül úgy érzed, hogy mostmár szeretnél lefeküdni a barátoddal. Ha erre hónapokat, vagy éveket kell várnod, nem baj, várd ki! Fontos, hogy megbízz a pasiban minden szempontból. Én 17 éves voltam,egyáltalán nem véreztem és nem is fájt. Úgy éreztem, hogy mostmár szeretném, és nem féltem.
2010. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
23%
Utolsó válaszoló én is 17 éves voltam amikor elvesztettem, és hidd el elég érett voltam már hozzá de mégis fájt és vérzett még hetekig utána. Nem az érettségel függ össze az hogy fáj e valakinek vagy nem. A válaszolónak pedig lehet hogy fájni fog de lehet h nem, de hidd el ha szereted akkor azt a fájdalmat ki fogod bírni csak szólj a párodnak hogy nagyon óvatos legyen
2010. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!