Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a lányokról, akik 18 év felett szeretnék odaadni magukat a szerelmüknek?

Figyelt kérdés
16 éves szűz lány vagyok. Úgy érzem, hogy még nem állok készen a szexre, és itt pár kérdéssel lejjebb egy 12 kislány arról kérdez, hogy lessz-e majd orgazmusa ha 1-2 év múlva lefekszik valakivel. Most akkor mi van? Velem van a baj? Vagy mit gondoltok az olyan fajta lányokról mint én? Komoly kapcsolatom nincs, az igaz, de ha lenne se feküdnék le a párommal. Jó most nem úgy értettem, hogy betöltöm a 18at és szétb.szatom magam, hanem ha kell várok...akár huszonéves koromig is ha kell. Ehez mit szóltok?
2010. júl. 1. 21:23
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

jól teszed!!!

egy 12 éves lány ne legyen szűz??? na nemár...

énis azvagyok, és nem szégellem, sőt!!

pedig nekem van pasim..igaz még friss a kapcsolt :P


14L

2010. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor várj.
2010. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

ezzel semmi gond nincs, ha még nem állsz rá készen ezen ne is agyalj,majd érzed ha eljön az ideje.

egyébként én is 19 évesen vesztettem el,de azt is megbántam,szóval nem is szabad fejjel rohanni a falnak

2010. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igazad van. Én 24 éves koromban vesztettem el a szüzességemet. Nagyon visszahúzódó lány voltam! Azóta eltelt 5 év és már 4. éve feleség vagyok! (nem az első pasihoz mentem hozzá:)) Nem késtem le semmiről, szerintem te sem fogsz!!!
2010. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Tedd amit jónak érzel , és ne foglalkozz azzal ki mit gondol .igazából ilyen egy normális lány (sztem), aki nem divatból kefél mindenkivel.
2010. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
:) Ritka kincs az ilyen gondolkodás! Az ilyen lányokat szeretjük csak igazán!.... 20/F
2010. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz 18/f
2010. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok 19 éves, 18 évesen összejöttem a jelenlegi párommal, ő vette el a szüzességem 3 hónap után. Júniusban voltunk fél évesek :) Nem bántam meg, hogy vártam és Őt tényleg nagyon szeretem :$
2010. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól teszed. Nekem sincs párom, még szűz vagyok, és csak annak fogom odaadni magam aki megérdemli, akkor is ha sokat kell rá várni. :) 17L
2010. júl. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nagyon jól teszed! Bárcsak több lány is hasonlóan gondolkodna... A normális férfiak értékelik az ilyen mentalitást.


19/F

2010. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!