Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azt hallottam, hogy az első...

Azt hallottam, hogy az első szexnél általában fáj, ez tény, de akkor tényleg nem szabad abbahagyni mert utána csak rosszabb lesz? Addig kell csinálni míg nem fáj?

Figyelt kérdés
2008. nov. 9. 14:44
 1/10 anonim válasza:
85%
addig kell csinalni mig nem faj mert utana szuper lesz:) sok sikert
2008. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
ha fáj akkor hagyjátok abba és kezdjétek újra... ez hülyeség h nem szabad abbahagyni...
2008. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Az hülyeség,hogy abbahaggyátok,azért mert fáj...Mindenkinek fáj az első,nincs olyan hogy nem fáj,csak valakinek jobban,valakinek kevésbé.Lassan,nyugodtan kell kezdeni,egyre beljebb kell haladnia a fiúnak,fokozatosan.Egy idő után nagyon jó lesz.Nekem így volt,de utána még kb. 10 alkalom az elején kellemetlen volt kicsit.Szóval szerintem nem kell abbahagyni,csak türelmesnek kell lenni.
2008. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó válaszoló...az is nagy hülyeség, hogy mindenkinek fáj...

Nekem nem fájt...ez abszolút egyénfüggő....ha előtt sokszor volt petting, nyalás, ujjazás, és maga az aktus előtt jól kitágulsz, nem görcsölsz, akkor szerintem nem lesz gond...

2008. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
ha fáj, abba kell hagyni! Nekem annak idején a srác nem hagyta abba, és úgy éreztem, mintha átment volna rajtam! Nem kívánom senkinek! Nem katasztrófa, ha elsőre nem csináljátok végig az aktust, csak másodjára, harmadjára vagy később.
2008. nov. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik válaszadó vagyok.

Akkor te a szerencsések közé tartozol,de szerintem nagyon kevés olyan lány van,akinek az első nem fáj,vagy egyáltalán nem is kellemetlen.Másrészt pedig olyannal kell csinálni az első alkalmat,akit szeretsz,és akiben megbízol,aki figyel rád,és türelmes,és ha kéred,mert -tényleg vannak olyanok akiknek nagyonnagyon fáj-abbahaggya. Ha a lány alig birja ki,annyira rossz,akkor rendben haggyák abba,de ha annyira nem fáj,és ki lehet bírni,akkor kár abbahagyni,plusz rágörcsölnek mindketten a következő alkalomra.(személyes vélemény)

2008. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű:

ha a lány azt mondja, hogy "fáj, hagyd abba", akkor a fiúnak kutya kötelessége abbahagyni! (Az aktus feltétele ugyanis a beleegyezés.)

Akkor is, ha a lány esetleg nem meri erre kérni, de nyilvánvalóan látszik szegényen, hogy nagyon fáj neki! (Egy szerető partnernek ezt meg kell tudni ítélni!!!)


Ha csak egy kicsit fáj, és nemsokára jó lesz, és a lány is szeretné folytatni, akkor persze hogy nem kell abbahagyni!


Legbiztosabb: - mivel van szátok, amit szex közben is lehet használni - MEGKÉRDEZNI a lányt, hogy hogy érzi, mit szeretne. Legyen az ő szava döntő.

Hypathia

2008. nov. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell,ne azon görcsölj hogy fájni fog meg ilyenek arra gondolj hogy a barátod akit szeretsz veled van és kitart melletted ne görcsölj a rossz dolgokon gondoj arra hogy jó lesz :)))) sok sikert.
2008. nov. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem fájt ^^ sok előzménye volt már az első szexünknek, gondolom h ezért:) barátom nem erőltetett/erőltet semmit, ilyen téren minden harmonikusan megy... de nagyon egyénfüggő tényleg, szóval nem hiszem h lehetne kategorizálni ^^

sok előjáték, elengedettség, nyugodt körülmények... legalább pár óra... és megvan az ideális próbálkozási lehetőség :) minden jót:)

2008. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az új alkotmány szerint fel kell bérelni egy szakképzett okleveles Szűzminátort, és az első 3 együttlétet vele kell eltölteni. Igazolást ne felejts el kérni, utána majd az okmányirodában (vagy most már az ügyfélkapun is akár) igényelhetsz 3 igazolásért egy nemszűz bizonyítványt, ami felhatalmaz a legális dugásra barátoddal/barátnőddel.
2014. júl. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!